Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem ismét nagyon meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem ismét nagyon meg bántott, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom hogy mindent meg adok nekik,van 3 gyermekünk:)nagyon sokat dolgozom és ha itthon is vagyok csak kötekszik:(az én szülői házamban élünk,amit együtt újítottunk fel és építettünk hozzá.Már ott tartok hogy egy nap elmegyek itthonról és nem jövök vissza,többször megfordult már ez a fejemben de mi lesz a gyerekeimmel,akiket imádok,persze a feleségem is csak ő neki van egy bizonyos természete és rá adásul hangulat ember is,kezdek be sokalni.Mit tegyek?
2013. aug. 6. 18:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
26%

A nôk nagyon érzékenyek, nem lehet, hogy esetleg te bántottad meg valamivel?

Magától nem hinném, hogy megbántott volna!

Ha nem tetszik a jelenlegi helyzeted, keress magadnak egy másik kapcsolatot, vagy egy szeretôt, az majd megnyugtat!

2013. aug. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Mivel bántott meg? Mit értesz kötekedés alatt? (megkér, hogy vidd ki a szemetet, játssz a gyerekekkel... :P )


Mindent megadsz nekik: Mi az a minden? Szex rendben? Van idő kettesben, a gyerekek nélkül? Házimunka gyerekezés ráhárul, vagy csinálod te is?


Egyébként mekkorák a gyerekek? Feleséged dolgozik, vagy otthon van?

2013. aug. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
A feleségem itthon van a leg kissebbel a másik kettő ovis iskolás.Hogy mivel kötekszik?Ismeritek a viccet:ha van rajta sapka akkor azért,ha nincs akkor....:(Sex rendben,,szerinte is" a gyerekek 13,5,3 évesek.Az a baj ha véletlenül az akaratának ellent mondok vagy nem az van amit akar akkor meg haragszik,mikor kérdezem,,mi bajod?"semmi a válasz.Biztos van bennem is hiba,de ennyi?
2013. aug. 6. 19:24
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, hogy nem volt mindig ilyen. Ne feledd, hogy az évek múltával múlik az elso szerelmes évek. Jól gondolod azt, hogy a gyerekek miatt nem kell felrúgni a változatosságot. Próbálkozz kulonbozo dolgokkal, pl vidd el egy este egy étterembe, szervezz egy kirándulást, vegyél neki egy szép cserepes virágot.
2013. aug. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

sejtettem hogy kicsik a gyerekek.

kéne neki egy kis kikapcsolodás, az anyák hajlamosak belefáradni a gyereknevelésbe. az ovisokkal még gügyögni kell,vagy gyereknyelven beszélni, a 13 éves kamasz meg elviselhetetlen korban van.3fele kell figyelnie,nincs magára ideje.


gyanitom én..


otthon van toprongyosan föz mos takarit,és folyamatos "anyaa"--zásra kell felelnie.átlagos anyabetegség.


és igen te hiába melozol egész nap, de emberek között vagy, uton vagy, érnek ingerek. őt csak az otthoniak.


nem vagyok anya de fönököm igen, 3 kisgyerekkel.. egy amugy is temperamentumos vezetö személyiség. csodálom hogy még nem került diliházba. ha nincsenek itthon a kölykök minden ok.

de ha egy percig is velük kell lennie sárkánnyá válik. nem is értem minek neki gyerek.legalábbis ennyi.


azt hogy mit tehetsz nem tudom de egy pár nap gyerekmentesség sokat segitene.

2013. aug. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Értem. Szerintem jót tenne, ha a feleséged visszamenne dolgozni. Jót tenne a lelkének, kapna újra elismerést, sokat lenne emberek között. Valószínűleg belefásult az otthonlétbe, ez a legtöbb anyánál előjön egy idő után. Hiába hatalmas meló a gyereknevelés, ha nem kap érte az ember elismerést, nem kap érte fizetséget se úgymond, nincs egy ebédszünet, amikor jót lehet beszélgetni egy kollégával... Gondolom megy oviba a gyerek
2013. aug. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
pár szó lemaradt, szóval úgyis megy oviba a gyerek, ő meg újra mehet munkahelyre, akkor szerintem rendeződni fognak a dolgok.
2013. aug. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!