Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti elváltatok már úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elváltatok már úgy, hogy közben szerettétek még egymást kölcsönösen, de valami mégsem stimmelt?

Figyelt kérdés
nem kifejezetten házasságra gondolok, sima párkapcsolatban előfordult az, hogy szerettétek ugyan egymást, de nem voltatok boldogok, ezért egymás érdekeit is nézve inkább szakítottatok?
2013. aug. 5. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Én kezdtem el a saját érdekeimet illetve az exem érdekeit nézni,úgyhogy szakítottam,és elmondtam neki,hogy tényleg talál nálam jobbat,de nekem most szabadnak kell lennem,fiatal vagyok,én még nem kötelezhettem magam el ennyire..évekkel előbbrébb gondolkozott férfiként,és úgy megfojtott,hogy csak na.Nem bírtam.Persze szerettük még egymást.
2013. aug. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Persze. Nagyon jól megértettük egymást emberileg, de a szex sehogy nem akart működni. Ezen a téren egyszerűen taszítottuk egymást, a kémia nem működött.
2013. aug. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Jó kapcsolat volt, jó szex, jó beszélgetések, közeli lelki dolgok, de teljesen különböző jövőkép. Én családpárti vagyok, meghitt házasságra, gyerekekre vágytam, ő meg független típus, nagy szabadságvággyal és házasságellenes hozzáállással, gyerekeket sem szeretne a jövőben sem. Ezért nem működött egy pont után. A legjobb barátok maradtunk! Már közel 10 éve nincs közöttünk semmi, én férjhez mentem, babát várok, ő független, sikeres, sokat utazik és most is ugyanolyan rendes embernek tartom, mint annak idején. Csak nem egymásnak vagyunk kitalálva. :)
2013. aug. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Szerettük, most is szeretjük egymást, a jövőképünk is hasonló, de a személyiségünk különbözősége miatt rengeteg problémánk adódott.

Igazság szerint mindketten úgy vagyunk vele, hogy az ember változik, lehet hogy még egyszer valamikor egy párt fogunk alkotni. De az biztosan nem most lesz.

2013. aug. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, befejeztem már kapcsolatot ahol minden maximálisan stimmel, mert a másik érdeke azt diktálta, így háttérbe tettem a saját érdekemet.
2013. aug. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Beledobálta a játékgépbe a családi ház árát, amiért 3 évig gürcöltünk külföldön. Szerettem, de ezt nem tudtam neki megbocsájtani.
2013. aug. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. És első perctől minden stimmelt, főleg a szex, mégis elváltunk.
2013. aug. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!