Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megkérnéd a párod, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérnéd a párod, hogy hagyja ott a pedagógusi pályát, jobb fizetés reményében?

Figyelt kérdés
A pedagógus férfi, és a jövőre gondolva jönne jól a több pénz.
2013. júl. 14. 22:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Jól értem, hogy most a szünetben lett egy jobban fizető munkája,ahol már dolgozik is, és azt kellene eldönteni, hogy ősszel vissza megy-e a suliba a kevesebbért?

Semmiképp se kérném meg, megkérdezném mit gondol, hogy szeretné. Meg közösen utána járhatnátok, mennyire lenne tartós az új helye, mert irtó kínos lenne ha csak pár hóig alkalmaznák, aztán meg kereshetne tanév közepén tanári állást pályaelhagyóként.

2013. júl. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
65%
A férjem is tanár. A rakat béremelést nem kommentálom. Hát nincs az a pénz, hogy én napi 8 órát pofázzak 30 gyerekkel úgy hogy folyamatosan lekössem őket. Ha tripla fizum lenne akkor sem lennék tanár. A három hónap szünet az nem annyi, júniusban még adminisztrálnak és aug-ban már be kell menni. Évközben one szabadság. Lehet utánuk csinálni, amióta közvetlen közelről betekintésem van a pedagógusi pályába, le a kalappal előttük. Sokkal, de sokkal jobban meg kéne becsülni őket.
2013. júl. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
52%

"Most fognak kapni egy rakat béremelést."


Ez jól hangzik, de a túlóra- és egyéb pótlékok megvonása miatt pontosan annyit kapnak a tanárok, mint eddig. Jó esetben...

2013. júl. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Én és a párom kezdtünk el keresgélni, ezért a többesszám:)


Igen, megoldottuk, csak kíváncsi vagyok, hogy ti mit tennétek.


Tulajdonképpen május végén vették fel, június 31.-én felmondott, és augusztus elsején kezd. Van próbaidő, de elég biztos munkahely. Ajánlással hívták be.

2013. júl. 15. 11:00
 15/15 anonim ***** válasza:
De akkor ebbe mi a megkérés? Ő is akarja nem? Ilyen formán a kérdés értelmetlen.
2013. júl. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!