Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők ti mit gondoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ti mit gondoltok egy olyan férfiről aki mos, főz miközben a párja semmit nem csinál?

Figyelt kérdés
2013. jún. 20. 08:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudhatnám? És te honnan tudhatod, hogy melyik fél miért mit tesz és mi van a héttérben? te csak azt látod, hogy a nő (látszólag) nem csinál semmit, a pasi pedig "női munkát" (Nyugaton már ezt sem tekintik nemi megosztásnak) is végezve duplán vagy triplán gürizik. És mi közünk van hozzá, hogy ismeretlenül ítékezzünk mások felett?


Honnan tudod, hogy a nő miért nem akar dolgozni vagy miért nem képes dolgozni? Hogy hogyan éli meg a napjait, hogy a pasi mit miért tesz? A legtöbb ember egy cm-re (se távolra, se mélyre) sem képes és hajlandó látni még a saját életében sem, nemhogy másokéban. Csak mindig könnyebb mások sarában vájkálni.


Irigy vagy, az a helyzet. És közben fogalmad sincs, hogy mire, mert ha esetleg kiderül, hogy a nő súlyos beteg és pokolként éli meg a mindennapjait, akkor nem kérsz bocsánatot, mert alaptalanul vádaskodsz, irigykedsz és áskálódsz ellene, de fejvesztve menekülsz, ahelyett, hogy eszedbe jutna: talán segíthetnék neki...legalább annyiban, hogy MEGHALLGATOM! Ítélkezés nélkül, csak símán meghallgatom.


Mondd, nagyon unatkozol?

2013. jún. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ne hagyja magát! Mi az, hogy a párja semmit sem csinál??! Rúgja seggbe...mert ez így nem normális. Tök jó, hogy mos, főz, takarít meg mit tudom én mit csinál még a férfi...kell is...de nem ilyen szinten! ÚGy, ahogy fordítva sem járja ez a helyzet...
2013. jún. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
80%

Tehát a kérdés szerint a nő nem csinál semmit, magyarul nem dolgozik, nem tanul, nem nevel gyereket és nem végez házimunkát.

Ha ezek ti vagytok és nektek jó így, akkor ne foglalkozz azzal mások mit gondolnak.

Ha ez a kérdés nem rólatok szól, akkor kizárt dolog, hogy pobtosan tudod másnál mi történik. Vagy ott laksz velük és 24 órában figyeled őket? Mert akkor te sem csinálsz semmit.

2013. jún. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

És akkor mi van? Férfinak is két keze van. Lehet, a nő beteg, veszélyeztetett terhes, tanul, vagy akármi.

Mindenki úgy él, ahogy tud, ahogy nekik jól esik.

Senkinek semmi köze hozzá.

2013. jún. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ilyen pasi kellene nekem.:) Mondjuk én azért nem tudnék úgy meglenni, hogy semmit se csinálok, de szívesebben vállalnék több feladatot a munkahelyen, minthogy otthon házimunkát végezzek.
2013. jún. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
90%
Érdekes hirtelen mindenki szerint halálos beteg a nő. Bezzeg, ha a férfi nem csinál semmit, akkor az 1. feltételezés, hogy ő egy semmire kellő.
2013. jún. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
85%

Általában sajnos fordított helyzet szokott lenni, hogy a nő rendezi a gyerekeket, dolgozik, főz, mos, takarít, miközben a párja semmit nem csinál. Meglepődtem, hogy ha a férfi is ellátja a háztartást, akkor már papucs, miközben ha egy nő teszi ugyanezt, akkor "helyes, mert ez a dolga."

Hm..

2013. jún. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
89%
Ugyanolyan szánalmas, mint fordított esetben. A munkamegosztás alap nekem egy kapcsolatban. Nem azzal van bajom, hogy egy férfi vagy nő mos, főz, takarít, hanem azzal, ha az egyik fél kihasználja a másikat. Ezt nem szerettem soha, és nem is teszem.
2013. jún. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Unokatesóm felesége is jólélt, mert az uokatesómmindent megcsinált helyette. Elválltak a nő miatt,új párt talált jódolgában!
2013. jún. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

én úgy gondolom,hogy az a kor,amikor csak a nő dolga volt a házimunka elmúlt azzal,amikor a nők is dolgozni kezdtek.Egy férfi és apa igenis vegye ki a részét az otthoni munkákból,ha mindkét fél dolgozik.Természetesen ha a nő nem dolgozik,akkor továbbra is az ő dolga a háztartás, a férfi pedig eldönti,hogy besegít -e.Ha viszont a nő is dolgozik,akkor a férfi kutya kötelessége segíteni.

az nem lehet,hogy az egyiknek lóg a bele a másik meg ledolgozza a kis nyolc óráját,aztán csak pihen.a nő meg dolgozik,hazafelé bevásárol,aztán rohan a gyerekért az oviba,suliba,aztán rohan haza főzni,házimunkázni meg gyerekkel foglalkozni a férfi meg közben sört iszogatva meccset néz

ez szerintem igazságtalan.viszont fordított esetben is igaz.Szerintem fele-fele arányban ki kell venni a részét mindkét félnek az otthoni dolgokból

2013. jún. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!