Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők ti mit gondoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ti mit gondoltok egy olyan férfiről aki mos, főz miközben a párja semmit nem csinál?

Figyelt kérdés
2013. jún. 20. 08:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%

Hawaii, dizsi! Ha ismered, akkor szóljál! :-)

Hát amúgy egy balek, papucs, önbizalom hiányos, komplexusos emberke. Vagy a nő annyira jó az ágyban, annyira jól néz ki, hogy neki megéri.

2013. jún. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
bas.ki,Lajos,most mé tettél engem ide föl a netre ?
2013. jún. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
11%
Azzal nincs gond, ha tud főzni és NÉHA besegít, de ha állandóan az már tényleg papucs. Lehet, hogy csak én vagyok ezzel így, de én azt szeretem, ha egy kapcsolatban jobban a férfi irányít(persze nem úgy, hogy én csak egy esti játék+bejárónő legyek).
2013. jún. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is ezt csinálta a kapcsolatunk elején,mert én egy lusta igénytelen ember voltam.Aztán rájöttem hogy ez mégsincs igy jól és elkezdtem felnőni.Hibáztam és nem is vagyok rá büszke,de ez van, a lényeg hogy mostmár minden rendben.
2013. jún. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a párom főz mindig, mert már előttem hozzá volt szokva, hogy magára főzött, így ezt mai napig ő csinálja. Ha olyan kaja van, amit ő nem szeret de én nagyon, akkor azt természetesen megcsinálom magamnak, mivel olyat nem főz, amit utál. Egyébként ez helyzet függő, hogy mit gondolok. A takarítás, mosás részt mindig én csinálom.
2013. jún. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
43%
Én inkább a nőről beszélnék.
2013. jún. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
31%
Ez a normalis
2013. jún. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
95%
Ugyan azt mint mikor azt írják, hogy a férfi nem segít otthon.
2013. jún. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez mindkettőjüknek megfelel, az ő dolguk, nem minősítek más embereket, más családokat, semmi közöm hozzá. Ha viszont ez a helyzet nem tetszik a férfinek, akkor ne legyen lekvár és tegyen ellene.
2013. jún. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a gond, ha a pasi főz-mos-takarít (mert én is ilyen vagyok), hanem az, hogy a nő kihasználja ezt és visszaél vele.

50-50 ben kellene megosztani a dolgokat.

Nálunk is úgy van, hogy az főz, aki éppen ráér.

2013. jún. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!