Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hány éve vagytok házasok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éve vagytok házasok és boldogok vagytok e?

Figyelt kérdés
2013. jún. 8. 14:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Augusztusban: 22év. Boldogok vagyunk!
2013. jún. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
48 éve. Boldogok vagyunk és örülünk annak, hogy van egy szép nagy családunk (2 gyerek, 7 unoka) és minden ünnepet közösen ünnepelünk. Igaz, hogy én akkor mindig nagyon elfáradok, de van annál nagyobb öröm, amikor a "mama túrótortájából vagy csokitortájából" csak a tálca marad meg? Úgy-e nincs?
2013. jún. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
És szerelmesek is vagytok még? Nem múlt el 22 év alatt? A házasság volt életetek legszebb napja ennyi idő távolából is?
2013. jún. 8. 14:48
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
8 éve vagyunk együtt,nyáron házasodunk,és van egy 11 hónapos kislányunk.Boldogok vagyunk,persze viták vannak,de ez szerintem természetes,hiszen a mindennapokhoz hozzátartozik,ha két önálló ember valamiben nem ért egyet.A babák születése csak megerősítette a közöttünk lévő kapcsolatot,és bár "rózsaszín köd" nincsen,ami ugye az első időkben elvakított,nagyon szeretem,a szex nagyon jó,és ő nemcsak az a személy,akivel le akarom élni az életem,hanem a legjobb barátom,lelki társam is egyben.
2013. jún. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
Olyan fogalom mint szerelem, már nem jellemzi a kapcsolatot. Inkább a ragaszkodás, egymásra hangolódás, és nem utolsó sorban egymás hibáinak, gyengeségeinek elnézése és elfogadása. Fiatalabb házasként rengeteg veszekedés volt közöttünk. Édesanyám egyszer azt mondta nekem: Veletek az a baj, hogy nincs összetartás közöttetek. Igaza volt. Amint mindketten készen voltunk változtatni a megrögzött álláspontjainkon, sikerült helyrebillenteni a kapcsolatot. A legapróbb figyelmességek is sokat jelenthetnek.
2013. jún. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
Nyolc éve vagyunk együtt , és másfél éve házasok. Igem! Boldogok vagyunk. 33f
2013. jún. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
12 éve vagyunk együtt, 3 éve házasok (és van egy 16 éves lányunk). Boldogok vagyunk. Nem vagyunk már szerelmesek, nagyon mély szeretet van bennünk. Tiszteljük egymást. A mai napig szinte napi rendszerességgel mondjuk egymásnak, hogy "szeretlek".
2013. jún. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%

Hat éve vagyunk házasok.

Nem vagyunk már szerelmesek, de nagyon szeretjük egymást.

Boldogok vagyunk együtt.

Nem az esküvő volt a legszebb nap az életünkben, azóta rengeteg fontosabb közös élményünk volt. Az esküvő "csak" egy kedves, meghitt szertartás.

2013. jún. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%
Három éve vagyunk házasok, de öt éve élünk együtt. Boldogok vagyunk és szerelmesek is.
2013. jún. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
95%

Pont most volt a 30. házassági évfordulónk.

30 év hosszú idő.Mi is veszekszünk néha,de ki nem.?

És igen,még mindig szerelemmel gondolok a feleségemre!

Van 3 gyermekünk és 1 unokánk.

Boldogok vagyunk.

2013. jún. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!