Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Titeket ez nem zavar, csak én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket ez nem zavar, csak én nem értem ezt az egészet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egyre több az olyan barátnő/feleség,aki feljön ide az oldalra,szapulja a férjét/élettársát,hogy mennyire rossz vele az élet,milyen csúnyán bánik vele.

De azt nem értem,hogy évek óta ezzel az emberrel élnek,van olyan,hogy egyik pillanatról a másikra megváltozik valaki?

Én nem hiszem,hogy előtte felhőtlen,gondtalan volt az illetővel minden.....már annyira idegesít,hogy ha azt tanácsolod az illetőnek,hogy akkor lépj ki a kapcsolatból,akkor jön a válasz,hogy dehát ezért,dehát azért nem tudok lépni......

Ha nekem tényleg annyira keserű,rossz életem van vki mellett,megfogom magam,és kilépek a kapcsolatból.....kezdek hinni az embereknek,akik azt mondják,hogy egyesek szeretnek megalázkodni,szenvedni egy kapcsolatban......


például ez a kérdező is: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__hazassag_..


Főz,mos az urára,erre nekiáll vele veszekedni,mert túl forrón rakta elé az ételt,de ha hideg lett volna,akkor gondolom az lett volna a baj.

Nem egyértelmű hogy ez tipikus az a fajta ember,aki az élő fába is belefog kötni,akármit csinál a kérdező?



2013. máj. 26. 11:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Gondolom nem vagy ilyen kapcsolatban, azért nem érted.

Ameddig nem mentem férjhez, ha nem tetszett valami a barátomban és annyira sem tartottam emiatt, hogy megbeszéljem vele, fogtam magam és leléptem. Mindig. Soha nem bántam meg egyiket sem, pedig mindegyik tepert utána. Viszont amióta házasságban vagyok, már nem tudok minden alkalommal beadni a válópert, hiszen egy életre választottam társat, nem tudok-akarok csak úgy kilépni belőle, hanem megpróbálok küzdeni.Ha már azt veszem észre majd, hogy az egészségem kárára megy, talán lépni fogok, addig nem.

2013. máj. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Természetesen, ha ütne-verne az más tészta. Nálunk ilyen nincs még hangos szó sem. Inkább csak csesztet a férjem sokszor ok nélkül.
2013. máj. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!