Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasként, szórakozóhelyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasként, szórakozóhelyen kivel (nem) illik táncolni?

Figyelt kérdés
Elmentek házastársaddal egy buliba (vagy lagziba, mindegy), ahol jelen vannak idegenek és baráti párok is. A hangulat remek, táncos kedvedben vagy. Kérdés: Csak a pároddal táncolsz, vagy felkéred a baráti pár tagját is? Idegenekkel is táncolsz?

2012. szept. 21. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Persze, azért buli. Aki szimpatikus, azzal táncolnék.

Én csak azért nem teszem, mert marha bénán táncolok, így sehol, senkivel :)

De elv alapján nem válogatnék.


Beszélgetős bulikban is vegyülök mindenkivel. Ha kettesben akarunk lenni, akkor nem megyünk buliba, hanem otthon maradunk.

2012. szept. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Osztom az első válaszoló véleményét. A közösség az több emberről szól, páromra elég ha otthon tapadok a megfelelő szituációban :)
2012. szept. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Persze, ha csak egy diszkóba vagyunk, akkor ott totál idegennel nem kezdek el táncolgatni. De akik a baráti társasághoz tartoznak(hiába nem ismertem őket előtte), azokkal táncolok!
2012. szept. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Baráti pár tagjaival szerintem simán, idegenekkel diszkóban nem, de lagziban vagy születésnapon, tehát zárt körű rendezvényen szerintem nyugodtan lehet.
2012. szept. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Idegenekkel semmiképp, egymással és a baráti párok tagjaival igen.
2012. szept. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%

Bálokon barátokkal, ismerősökkel szoktam táncolni. Ismeretlenek közül kizárólag protokollvendégekkel.

Egy lagziban azt gondolom, hogy barátokkal, ismerősökkel simán lehet, és olyanokkal is, akik "hivatalból" szinte mindenkit megtáncoltatnak, tehát nőként pl. örömapa, vőfély, esetleg tanú... Férfiként pedig ennek megfelelően a menyasszonyt nyilván illik megtáncoltatni, és esetleg még a koszorúslányokat - tehát mindenkit, akinek valamilyen "szerepe" van a lagziban.

Én nem szeretem, ha valaki CSAK a párjával táncol, mert a bál vagy egy lagzi közösségi esemény, arról szól, hogy összehozza az embereket.

2012. szept. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Farkasokkal?
2012. szept. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
amúgy barátokkal igen, idegenekkel nem szerintem
2012. szept. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
attól függ, milyen tánc...ha sima, akkor egy közös ismerőssel oké, de ha már olyan, hogy a táncoló csaj a férjemhez dörzsölődne, hozzá simulna...nah ilyet nem engednék meg
2012. szept. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!