Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van olyan aki azèrt keres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki azèrt keres férjet, hogy rövid hátralevő idejét megszépitse?

Figyelt kérdés
Win-win
tegnap 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A maradék kb. 35 évemet jó lenne, ha megszépítené valaki, de az biztos, a gyerekem örököl mindent!
tegnap 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mért gondolkozol így kérdező? Mi a baj?
tegnap 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi ebbe a winwin?
tegnap 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A kellemes időtöltés is win win, és az öröklés is.

Érdekes, hogy forditott eset sok van

tegnap 15:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Te akarsz örökölni vagy te leszel az örökhagyó?
tegnap 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát úristen, ez a kérdés :D Szerintem olyan korú embert én itt még csak hébe hóba láttam aki a hátralévő idejéről beszélhetne (70+-t gondolnám ennek a kategóriának).

A magam nevében beszélhetek csak, ha idősebb koromban egyedül maradok majd akkor majd megszépítik a hozzátartozóim az életem (két gyerekem van, biztos lesz unokám), egyéb közeli családtagok, jó barátok, de az fix hogy nem fogok olyan korúan keresni egy új öregembert, mert minek? Viccnek is rossz.

tegnap 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!