Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit szóltok a házassagi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok a házassagi szerződéshez?

Figyelt kérdés
Tesóm most készül házasodni. Nem gazdag, de azért neki is van már egy háza. Családi segítséggel vette. A barátnő szorgalmas, de "puci picsával" jött a kapcsolatba, illetve eléggé szórja a pénzt. A család meg tök hülyén néz rám, mikor kijelentettem, hogy szerintem kötniük kéne. Nekem evidens volt. 3 ingatlanom volt mikor házasodtam. Konkrétan a bérleti díjból több jött be, mint a féleségem fizetése. Közös kasszán vagyunk, de azóta az ingatlan portfólióm nőtt. Ha a feleség lelépne, szerződés nélkül kb + 50 millióra tarthatna igényt. Így meg egy fél házra, illetve a közös megtakarítás felére. (Jelenleg 5 millió.) Nem értem, miért ördögtől való ötlet.
tegnapelőtt 20:02
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%
17 voltam, nő vagyok. Nem hülyeség a házassági szerződés, továbbra is ezt mondom, nekünk volt, jó volt. Legalább vagyoni vita nem volt. De voltak jelek, hogy a nálam vagyonosabb férjem ki akar forgatni abból a pici vagyonból, amim van. Más okok miatt is, de akkor váltunk. Persze a milliós jövedelmével (papíron kevesebb) elintézte, hogy 20.000 Ft legyen a gyerektartás, én vegyek mindent a közös gyerekünknek a tanári fizetésemből, de el akart menni a gyermekvédelemhez azzal, hogy kopott cipőben járatom a gyereket. Aztán valaki megsúgta neki, hogy ez akár azzal is járhat, hogy emelni kell a gyt-t, erre rögtön visszakozott. Szóval kérdező, nekem a férfiakkal van rossz tapasztalatom, igaz, most a sógornőm viselkedik féregként. Van külön vagyona, a testvéremnek is. Van közös vagyon is. Most részt akar a testvérem örökölt külön vagyonából azzal, hogy a közös vagyonból fizették az illetéket. És kifizetni sem lehet, mert az is a közös vagyonból menne, tekintve, hogy kp külön vagyon nincs, csak ingatlan. És nincs házassági szerződés. Ez nekem is kellemetlen, mert a sógornőmnek lesz kb 1-2százalék tulajdona abban a lakásban,amit én és a testvérem, még az ő házasságuk előtt kötött eltartásival szereztünk, de ő egy másodpercnyi munkát nem tett bele, mi gondoztuk a nénit, főleg én, mióta a tesóm megnősült. Nem fogjuk tudni eladni a lakást az ő engedélye nélkül, csak vagyonmegosztással, ami több év pereskedés is lehet. El fognak válni egyébként, mert pokoli rossz a házasságuk, de babaváró és hasonlók miatt még nem tudnak. De a nő már azon van, hogy amit lehet, megszerezze, olyasmit is, amihez erkölcsileg semmi köze, de a jog adott neki egy kiskaput. Nem a házasságkötéskor ismered meg a másikat, hanem a váláskor, ezért akik a nagy bizalomról papoknak, gondoljanak erre. A házassági szerződés olyan, mint a biztosítás: ne legyen rá szükség, de ha beüt a baj, legalább enyhít valamit a károkon.
tegnap 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Előző voltam: viszont kérdező, a testvérednek magának kell eldönteni, akarja-e. Te ne helyezd nyomás alá. Maximum egyszer elmondhatod a véleményed, azt is csak akkor, ha olyan helyzetben vagy, mint én, hogy van közös anyagi ügyed a tesóddal, tehát érint téged is az ügy .
tegnap 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

31 es, annyiban értek egyet az írásoddal, hogy leírod a volt férjed milyen betegesen gonosszá vált, 20 ezret fizetett gyerektartást és még azon volt, hogy ezenfelül is fúrjon, és kiforgasson abból a kevésből is ami a tied!

Erről beszélek, hogy ezek elmebetegek!

A papír akkor téged is védjen, ha már van akkora marha az ember, hogy ilyennek szétteszi, legalább akkor a papír őt is védje, azt a kevés szir szarát ami van, mert az is veszelybe kerül egy ilyen elmebeteg szarevő ingatlangyűjtő mellett!

És nem nézi akkor hogy gyerek van és megsínyli, az elmebaja mindennél nagyobb!

tegnap 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

Ezek mindent maguknak akarnak, amit lepapíroz magának, de a tiedet is, a véredet, mindent, és megmagyarázza magának, hogy nemes célból teszi, mert a gyereknek marad, meg te úgyse tudsz vigyázni rá, meg majd úgyis összeállsz fiatal pasival, ő tudja, mert a szomszedjával is ez történt, stb , megmagyarázza és hófehérkének fog kijönni maga előtt!

De jól jegyezd meg, ha a fizetésed 70% át oda is adod neki, bepótlás címen, akkor is fájni fog a foga a 30% ra, amit szerinte hülyeségekre költesz! Az ilyentől futni kell, mint nő!

tegnap 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
0%

Még annyit mondok, hogy egy ilyen férfi mellett sokkal rosszabbul élsz, mint a putriban!

Minden ki van számolva, hányszor húzod le a vécét, az utazásra, arckrémre, fodrászra, szórakozásra nincs pénz, mert az kidobott pénz, szép vagy ahogy vagy, ülsz egesz nap az aranykalitkában, rongyosan, unatkozva, lehajszolva, minden falatod kiszámolva, titkos felírások vannak a költségekről, füzet, amiben le van írva mennyi vc papírt fogyasztasz egy hónapban es első találkától máig mennyit költött rád és ebből mennyi jött vissza, na ennek hordd ki a gyerekét!

Megnézed majd hogy ingatlanok nélkuli pasik feleségei hogy élnek, kapnak parfümöt, aranyat, utazást, boldogan kikefélt pofával fotózkodnak, neked meg patikamérlegen méri az ingatlanos a levegőt!

Szándékkal nem írom gazdag férfi, mert ezek felkapaszkodott prolik, buta betegelmék, korlátoltak.

A gazdagság nem 3 ingatlan, de se nem 5.

tegnap 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

Ennek a nyominak is a “portofóliója” mások kárán növekszik, amit mástól elspórol, mint szerinte “szükségtelen kiadás”

Megjegyzem kérdező, te nem felső réteg vagy, hanem zsíros KULÁK. Ez a te kategóriád.

A felsőbb réteg művelt is, nemcsak egyetemeket jár, Sorbonnán, Cambridgeben, hanem a LELKÉT is műveli, TUDATOS, te sehol nem vagy a felső réteghez képest

tegnap 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:

Sőt, még a levegőt is csapon kersztül vesszük. Egész nap éhezünk és fázunk, csak olcsó, rossz mineműségű kaját eszünk, és tehénlepénnyel fűtünk. 😊

Ha az itt jelenlevők nagyrészével kerültem volna össze, még közös kassza sem lenne, mert ti aljas lehúzók, tuti havi szinten dézsmálnátok.

tegnap 10:02
 38/40 anonim ***** válasza:
34%

Nyugi, a te kis feleséged se sokáig fogja tűrni az elmebeteg fogásaid! Garantáltan, már ha épelméjű, bejön a jóslatod, hogy egy fiatal bikát fog leszopni, es de jól fogja tenni!

Nálad kolompar pista is jobb, vagy bárki kinntlakó!

tegnap 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
De lehet, érdemes lenne hazahozza a fiatal kant, hogy téged szopasson, biztos örülnél!
tegnap 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Már ha normalis lett volna, téged elkerül! De sose késő
tegnap 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!