Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha 1 ferfinak gyereke szuletik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 1 ferfinak gyereke szuletik akkor a gyerek lesz az elso a feleseg csak a 2 ik?

Figyelt kérdés

Noknel igy van ha gyerek van a gyereket jobban szeretik, de a ferfiaknal is igy van h a gyerekhez jobban kotodnek mint a feleseghez?

Voltam igy kapcsolatban is azt mondta a parom akinek korabbi kapcsolatabol lett gyereke h a gyereket jobban szereti nalam en csak a masodik vagyok az eleteben



#gyerek #szeretet #Jobban kotodik
szept. 12. 21:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
39%
Persze, a feleséget sokan le is cserélik.
szept. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%
Egy sz.r kapcsolatban előfordulhat ilyen, egy jóban a két szülő ugyanúgy egyaránt fontos marad egymásnak.
szept. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem jobban szereti, csak a gyerekeként. Téged, pedig a párjaként. N
szept. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
86%
,,csak a második lehetsz". A páromnak van gyereke. Nekem nincs. Sosem okozott problémát. Viszont, ilyen kijelentést sem tett. N
szept. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
60%
Kizárt.
szept. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
De 1 csaladban is a gyerekekkel jobban foglalkoznak mint a parjukkal
szept. 12. 22:29
 7/24 anonim ***** válasza:
88%
Nyilván jobban foglalkoznak a gyerekkel, mivel gyerek. A gyereket nevelni, etetni, iskoláztatni kell és odafigyelni rá. Nekünk 2 éves a gyerekünk és mindketten a férjemmel másképp szeretjük egymást és màsképp szeretjük a gyerekünket. A 2 fajta szeretetet nem is érdemes összehasonlítani. Attól, hogy van egy gyerekem és ha sípol, mert pofára esett, megölelem, megvigasztalom, a férjemet nem szeretem kevésbé. Vagy nem tudom ezt hogyan kellene értelmezni. Ugyanúgy van szex, ugyanúgy egymáshoz bújunk, ugyanúgy van intimitás. Ahol a gyerek után minden megszűnik az nagyon nem egészséges kapcsolat.
szept. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
53%
Ja, ezért van olyan sok remek "apuka", aki válás után masszívan szrik a saját gyereke fejére...
szept. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
A korábbi kapcsolatodnak kavar volt a fejében. Elváltam, és ugyanúgy szeretem a gyerekeimet, mint az új páromat, akinek nincs gyereke. Van,amikor a gyerekeim az elsők, de csak azért, mert ők gyerekek, mások a szükségleteik, mint egy felnőtt nőnek. Attól még ugyanolyan fontos a párom is.
szept. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
48%
Egy 3.nő akit még nem csinált fel.
szept. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!