Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Én, mint magyar ember hozzámeh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én, mint magyar ember hozzámehetek egy arab, muszlim nőhöz úgy, hogy közbe keresztény maradok?

Figyelt kérdés

júl. 26. 07:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
50%

#9es, ahhoz képest 3 napos muszlim esküvőjük volt Marokkóban. Tehát még erősen kötődik a muzulmán gyökereihez es a családja is ott él. Oda mennek.látogatóba is.

Én meg azt mondtam, hogy nyitott csajjal összejöhet a kérdező. A Balázs neje nem egy vaskalapos muzulmán, ahogy valszeg a Balázs se épp keresztény, de közelkeleti szemmel annak számít.

júl. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

“A muszlim férfiak esetében már nem olyan szigorúak, hogy a szülők feltétlen megmondják a fiaiknak kivel házasodjanak, sok esetben van rá példa, hogy Európai nőt ves“

A muslim ferfiak az aktualis baratnojukkel szigoruak inkabb.. ezek a ferfik bban nolnek fel hogy nekik mindent lehet de a nonek semmit..

júl. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
76%
#11 lehetett 20 napos muszlim esküvőjük is, gondolom ott így szokás, akkor sem muszlim a felesége, mint mondtam nézd meg a sajat szemeddel, nincs lekendőzve, nem öltözik lepelben sem, és nem is gyakorolja azt az életmódot!
júl. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Oké, köszi a válaszokat, de akkor ez a videó?...

[link]

júl. 26. 10:19
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
A vallásuk nem tiltja, hogy kereszténnyel vagy zsidóval házasodjanak.Az más kérdés, hogy nem szoktak.
júl. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
69%

"Nagyon nem mindegy, hogy pl. szaud-arábiai vagy mondjuk kirgiz."


Bocsi, közben revideálom ezt a válaszomat. Nem olvastam el elég jól a kérdést, hogy a kérdésben "arab muszlim nő" szerepel. A kirgizek nem arabok, sem az irániak.

Az arab már nehezebb dió. De ott is vannak olyan családok, régiók, ahol nyitottabbak. Meg az sem mindegy, hogy házasság után a keresztény-muszlim pár hol él. Az igaz, hogy a muszlim férfiak házasságkötésével szemben nincs annyi megkötés, pl. házasodhatnak kereszténnyek vagy zsidóval is. A muszlim nők házasságkötésénél viszont kell a nő gyámjának, vagyis általában az apának a hozzájárulása is.

júl. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Kustany ***** válasza:
100%

Nyugodtan.

Talán Szaúd-Arábiában lehet ez gond, de egyébként nem mérvadó.

A barátom úgy oldotta meg, hogy 3 esküvője volt:

1. házasságkötő

2. Templom

3. Mecset


Sima ügy.

júl. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem lehet, vagy nem lehet kérdése, mert lehetni lehet. Hogy mennyire valószínű, az más kérdés. Muszlimból is van olyan, aki nem nagyon szélsőségesen vagy intenzíven az, és simán összejön olyannal, aki nem az... de nőből ez elég ritka, mert ahhoz azért kell egy kicsit nyugatibb szellemű családi háttér is hozzá még akkor is, ha ő maga olyan.
júl. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

"Én, mint magyar ember hozzámehetek egy arab, muszlim nőhöz úgy, hogy közbe keresztény maradok?"

Az a kérdés azt jelenti, hogy a kérdező hozzámehet-e egy nőhöz. Namármost hozzámenni egy másik nő tud, de csak egy férfi esetében lehetséges hogy elvegye.

Viszont ő nőhöz menne hozzá.

Ez Magyarországon lehetetlen.

De nyugaton ez is lehet, tuti.


Más oldalról megközelítve:

1. Nem minden arab muszlim. Vannak keresztény, stb arabok is.

2. Aki muszlim, nem biztos, hogy követi a vallását.


Ha az a kérdésed, hogy elvehetsz-e egy vallását követő muszlim nőt, akkor arra a válasz: nem.

De ha az arab típusú nők jönnek be, keress egy olyat, amelyik nem követi a vallását, Lutonban annyi van, mint a szemét.

Ha a csador izgat fel, nem tudok segíteni. :D

júl. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Senior Séf ***** válasza:
Nem. Cserébe lehetsz egy muszlim férfi szeretője.
aug. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!