Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Gyakori hogy a házastársak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakori hogy a házastársak akibe egykor szerelmes voltál teljesen közömbös számodra mintha csak a tesód, lakótársad vagy 1 haver lenne?

Figyelt kérdés
Tehátelvagytok vita nélkül megvagytok tok jól csak már olyan mintha a tesóddal laknal eggyutt. Mitől lehet ez? Hogy már nem úgy szereted mint a házastársad. Nem úgy mint nőt férfit hanem csak mintha aha erőd lenne vagy a tesod

júl. 24. 18:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen nálam így van. Minden jó, bár vannak idegesítő dolgai, de jól elvagyunk. Viszont testileg kicsit sem vonz már. Bár már az elején sem a testébe szerettem bele, sosem volt az ideálom. Talán ezért is van most ez a helyzet.

Sokat gondolkodom, mennyire kellett volna ezt figyelembe venni az elején, most másként lenne - e minden, ha maximális kémia lett volna részemről...

júl. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Senior Séf ***** válasza:
94%
Igen, gyakori. Nálunk hál' istennek nem így van 25 év után, de ez talán annak tudható be, hogy mindketten viharos előélettel ("tapasztalattal") léptünk a kapcsolatba, és azonnal tudtuk, milyen kincsre leltünk. Meg minálunk este 19 óra után nincs telefonbuzerálás, csak egymásra figyelünk.
júl. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
#1 Megkérdezhetem milyen nemű vagy?
júl. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
#3 Nő vagyok és 18 éve vagyunk házasok.
júl. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
A család amiben felnottél is ez. Csaladtagok az emberek családban. Az úgy valamivel több.
júl. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

#4 Köszi a választ.Szerintem nem lett volna másképp, simán unalmas lett ennyi év alatt.

Az esetedet is meg lehet unni ennyi idő alatt.

júl. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%
Egy nagy vitánál, ahol nekem adott igazat, nem mellém állt, hanem az anyja mellé. Akkor kiábrándultam belőle, mert láttam, mennyire gyáva. Azóta úgy vagyok vele, akkor feküdjön le az anyjával. Elválni nem tudtam, 2 éves volt a gyerek. Nem anyagi nyomorban akarjuk felnevelni. Azóta ő az emeleten, én a földszinten. 8 éve.
júl. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
48%
Gyakori igen. Sőt, szerintem ez az élet rendje.
júl. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Bár nálunk sose voltak nagy lepedő gyűrések, mostanra full megszűnt a nemi életünk. Úgy vagyunk tényleg, mint a lakótársak. Nulla szex. Bár én nem is bánom, mert az a maszatolás, ami volt, már rég kiábrándított mindennemű szexualitásból iránta. Őt jobban érdekli a digitális világ. Amúgy puszi van, kézenfogva megyünk, mint a normális párok, de ennyi. Illetve átmentünk már olyan vitákon, ami nagyon megölte az iránta érzett szerelmemet.

11 éve vagyunk együtt.

júl. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom más hogy van ezzel, de engem a tesóm tényleg érdekelnek. Figyelek rájuk, igyekszem segíteni nekik mindenben is amiben tudok.


Ha a kapcsolat elkezd közömbös lenni akkor nem igazán érdekel mi van a másikkal. A közömbösség kezdeténél mindent is megteszek, hogy javuljon a helyzet. Ha nem segít semmi akkor elengedem érzelmileg.


Kérdésre válaszolva igen, nagyon gyakori. Szerintem azért lehet, mert két embernek kell akarnia a kapcsolatot. A férfiak nagyon hamar elkezdik természetesnek venni a nőt. Főleg ha van rajta kis felesleg vagy van gyerek.

júl. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!