Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem nem bír ki 10 napot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem nem bír ki 10 napot egyedül?

Figyelt kérdés

Nekem 5 hét szabim van nyáron és a gyerekekkel kimennék külföldre anyámhoz.

Ő jönne, de utána megyünk belföldön nyaralni és 3 het szabit nem akar kivenni.

És ezen problémázik hogy akkor mi miért megyünk, meg akkor ő egyedül lesz, stb.

Hát ez borzasztó...

Nem bír ki 10 napot? Most én ezért ne menjek anyámhoz?


júl. 3. 16:21
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem sem erről szól, viszont ebben a konkrét helyzetben belátható, hogy:

- teljesen jogos az igénye az egyik félnek, hogy a szüleivel töltsön időt

akik messze vannak

- a nagy távolság és a szabadságok eltérő száma miatt nem kivitelezhető,

hogy a másik fél is menjen


Ezek tükrében mi a jobb?

Ha folyamatosan nyekergek, és addig presszionálom a feleségemet, amíg végül nem megy el. Vagy elmondom neki, hogy bár hiányozni fognak, és szomorú vagyok, hogy egyedül kell lennem itthon, megértem, hogy ezt nem lehet másként megoldani, és érezzék jól magukat.

Magamban pedig az eszemmel kordában tartom az érzéseimet, mert tudom, hogy hiába vagyok én szomorú, attól még az élet megy tovább, és nem b*szt*thatom a feleségemet olyan dolog miatt, amiről nem tehet.

júl. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
58%

10

"hát szerintem meg a család nem erről szól, hogy "ha bajod van akkor szenvedj kussban"..."


Mehetne ő is, de nem akar. És a család arról sem szól, hogy szabotáljuk a párunkat, hogy a ritkán látott szüleit meglátogassa és vigye az unokát.

Felnőtt ember kibír 10 napot egyedül.

júl. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
70%
Mint egy gyerek...milyen férfi a párod? Mer mitol del? Egyedul otthon? A sotettol?vagy hogy nem lesz mit enni?
júl. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
25%

Örömmel látom hogy a pokolig lepontozzàk azt aki nem akar hetekig külön lenni a családjától. :D

Végülis költözzenek is külön, hiszen azt is Ki LeHeT bÍrNi. 😅 már lassan ciki lesz időt tölteni a szeretteinkkel, aki menő az kerüli őket!

júl. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
63%

14

Ne hisztizz már! A kérdező is látni szeretné évente egyszer a szüleit.

Te is tán ilyen életképtelen vagy, hogy nem bírsz ki 10 napot egyedül.

júl. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
92%

14

A pasinak a legnagyobb törés nem a családja hiánya, hanem, hogy magát kell ellátnia.

júl. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
11%

#15

Mi van, “nem bírod ki” hogy valakinek nem egyezik a véleménye a tiéddel? Nem fogod túlélni?


#16

Ezt honnan tudod?

júl. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
84%
17, onnan lehet sejteni, hogy ha annyira a családjával akarna lenni, akkor kivett volna ő is szabadságot. De nem! Inkább senki ne nyaraljon, mert ő 10 napot nem bír ki. Irtó gyerekes viselkedés ez.
júl. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Amúgy a kérdező barátjának lehet, hogy nem ez az oka, de van olyan férfi, aki tényleg azt hiányolja, hogy a felesége működteti az életüket.


Ismerek olyan férfit, aki ha nincs otthon a felesége akkor inkább nem iszik kávét, mert magának nincs kedve megcsinálni :D Közben amúgy éjt nappallá téve dolgozik mezőgazdaságban, szóval nem egy lusta tetű, de ezen nagyon nevettem, amikor hallottam tőle :D


Édesapám is alakított egyet, amikor én születtem. Édesanyám és a nővére arra jöttek haza a kórházból, hogy a tűzhelyen még ott volt az utolsó tiszta edény a lakásban, egy 20 literes fazék, amiben megcsinálta a reggeli kakaóját apu :D :D Ez legendás történet azóta a családban, de ott persze annyira nem volt vicces egyikőjüknek sem. Ráadásul ez februárban történt, amikor apu másodállása, a méhészkedés nem kötötte le szinte semmi idejét a normál munkáján kívül, szóval egy mosogatás azért belefért volna.

júl. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
35%

#18

Ugye tudod, hogy nem mindenki tud bármennyi szabadságot kivenni bármikor….?

júl. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!