Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az ismeretségi körödben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ismeretségi körödben jellemzően "ideális korban", 20-25 évesen szoktak házasodni?

Figyelt kérdés
Természetesen nem azt értem ezalatt, hogy a 26 éves és a még idősebb az már túlkoros, csak a közbeszédben ezt a korosztályt szokták házasság szempontjából a leginkább ideálisnak tartani.
júl. 3. 11:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
73%

Az az ismerosom, aki 22 evesen hazasodott gyerekkel, mara mar elvalt, es iden, 27 evesen hazasodott ujra.

Egy masik szinten, o 28 evesen ket gyerekkel hazasodott ujra.

En tavaly 27 evesen hazasodtam, es iden 28 evesen fogok szulni. Egyaltalan nem erzem ugy, hogy korabban kellett volna.

júl. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 25-30 közt zömében, tízéves érettségi találkozón kétharmad volt házas, érdekes a fiúk közül többen.
júl. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Az ismerősi köröm nagy részét egyetemet végzettek teszik ki, akik általában 22-25 évesen kezdik meg az igazán önálló, teljesen önfenntartó életüket. Általában az érettségük is ennek megfelelően alakul, inkább 25-30 között érnek meg annyira, hogy ideális legyen a házasság, ez a jellemző.
júl. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

A mi környezetünkben 23-35 közt házasodtak a legtöbben. Bár 30tól inkább már csak azok akiknek nem sikerült előbb komoly párt találni. Akik igen, azok bőven 30 alatt összeházasodtak. De olyan barátnőm is van aki 21 évesen házasodott 35 évesen meg elvált, és olyan is aki 30 éves korára már a harmadszor válik. Én pl 25 voltam, a férjem 22 mikor házasodtunk.

38/N

júl. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Persze kell az, hogy "valósítsd meg magad", meg "éld ki magad", "építs ki megfelelő vagyoni helyzetet", de néhány éve az 1%-os hitel kamatlábak mellett azért nem volt olyan lehetetlen elkezdeni egy házas életet (annak aki akar). Szóval mára már teljesen elfogadott, ha 30 éves kor után házasodnak, 35 körül/felett szülnek (az apukák meg már rendre 40 felettiek). Manapság azzal hülyítik a népet, hogy "fejlettebb az orvostudomány", "nő az átlagéletkor" stb. de ez egy nagy kamu. Ez épp azt jelenti, hogy sok az öreg kevés a fiatal. A mai világban már egyre korábban, fiatalon lerobban az ember. Hány olyat hallani, aki 40-50 éves korában ebben vagy abban meghal. Persze régen is voltak ilyenek, de mindezzel azt szeretném mondani, hogy mára a régebben "nagymama/nagypapa korúaknak" mondottak járnak a gyerekekkel oviba. Mire a gyerekek érettségiznek kb. nyugdíjasok lesznek a szülei. Mire odajutnak majd, hogy családalapítás, addigra a nagyszülők már nem fognak tudni segíteni.


Szóval szomorú...

júl. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
15: a másik oldalon meg ott van, hogy 25 éves korig az agyad sem fejlődik ki rendesen... azért inkább legyen sztem vki idős szülő, mint éretlenül vállaljon gyereket (anno pl., amikor én gyerek voltam, még nekünk, 8-9 éveseknek is egyértelmű volt, hogy a suliban a látványosan fiatalabb szülők - 24 alatt - szétszórtabbak, butábban állnak hozzá dolgokhoz, láttunk egyet s mást).
júl. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

#16 biológiai nem igaz, ugyanis olyan 22 éves korig fejlődik, nő az ember. De igaz, hogy idővel egyre bölcsebb az ember. De ennyivel házasodjanak a 70 évesek.


Tény, hogy 18 évesen sem ideális.

júl. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!