Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan érezzem jól magam, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érezzem jól magam, ha közben nincs meg az intimitás? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

15 éve házasok vagyunk a férjemmel és szeretjük egymást, jól érezzük magunkat egymással. Közösek a célok is, gyermekeink is vannak.

De nem működik a szexuális életünk, nem egyeznek a vágyak. Ő beéri ritkább együttlétekkel, azaz 2-3 havonta egyszer, én azért szeretném heti 2-3 (aki nem sok) alkalommal.

Megcsalás nem opció, és egyikünk sem tud változni. De így nem jó! Hogyan lehet ezt jól megoldani vajon?



márc. 13. 23:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek, éltem ilyen "kapcsolatban". Mondjuk azt én erősen kétlem, hogy a libidókülönbségen kívül jól működik a kapcsolat, mert ha az egyik fél nem törődik a másik jogos igényeivel, mert ő elégedett a saját helyzetével, akkor az eléggé empátiahíányra és önzőségre utal - márpedig ezek olyan jellemvonások, amik az élet más területein is meg szoktak mutatkozni. Azt kellene megérteni, hogy akinek van valamire igénye és nem kapja meg a társától, az frusztrálódik, míg a másik, akinek nincs igénye, az jól elvan, de ha van benne empátia, akkor zavarnia kellene a másik problémájának és tenni ellene. Akár csak annyival, hogy néha erőt vesz magán és akkor is kezdeményez, ha amúgy nincs igénye, "evés közben jön meg az étvágy" alapon. Illetve akár szakemberhez is fordulhatna, mert ennyire alacsony libidó semmiképpen nem természetes. A te igényszinted az, ami normális, vagy átlagos, hiszen egy párkapcsolatban igenis fontos tartóoszlop a szex.

Ez olyan, mintha te azt mondanád neki, mikor megéhezik, hogy várja meg, amíg te is éhes leszel, nyomja el az éhségét és vágjon jó képet a dologhoz.

Nekünk ráment a kapcsolat anno, mert egyre inkább kibukott, hogy az exem mennyire lesz*rja az én igényeim, minden más téren is. Volt egy rövid időszak, amikor próbált alkalmazkodni hozzám, szexuálisan és közös programok terén is, de akkor szembesültem vele, mennyire nem illünk össze, mert folyamatosan éreztette velem, hogy ő csak áldozatot hoz és nincs is hozzá kedve. Szakemberhez fordulni nem volt hajlandó. Így egy idő után feladtam. Azt kell mondanom, hogy jól jártam, mert idővel lett olyan társam, aki odafigyel rám, nem csak szexuálisan, hanem minden más téren is. Teljesen más érzés az, amikor a párom bevonódik és lelkesedéssel kapcsolódik hozzám - persze ez kölcsönös.

márc. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Alighanem hiányos a megfelelő hormontermelődése. Orvos tudna segíteni.

A szexis fehérnemű és hálóruha aligha segít és aligha segít az, hogy Te veszed kézbe az előjáték minden mozzanatát, irányítását.

Korotok kb 40 év körüli, tehát részéről a szexnek még gyakoribbnak kellene lennie.

A feleségem szinte a kezdetektől a heti 1, de nagyszerű, alkalmat igényelte (én 2-3-at). Nem erőltettem többet a heti egynél. Nemsokára ünnepeljük a 60. házassági évfordulónkat, na néha-néha még szex is van.

márc. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Adj neki kamagrat
márc. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
48%
Bárcsak találnék ilyen férfit 😂
márc. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek hasonló párt, bár ott nem a libidó a különbség.


Náluk nyitott kapcsolat lett. A nő él vele a pasi nem. Jobb lett a helyzet, de a nő még így sem boldog.


Ez is egy lehetőség. Viszont, hogyha nagyon nem megy, akkor csak a válás marad vagy ugye a megcsalás. De ez utóbbitól az őszinteség és a nyitott kapcsolat jobb.

márc. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!