Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az elvált akár gyerekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elvált akár gyerekes párotok ha titeket nem akarna feleségül venni azt magatokra vennétek?

Figyelt kérdés
2023. febr. 25. 18:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert azóta megismert.
2023. febr. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
66%
Már megint te... Ha neked fontos a házasság akkor hagyd el.Aki elvalik ritkán teszi, hogy újra hazasodjon. Először jó bulinak tűnik, de ha elvalsz másképp látod. Én házas vagyok, de ha elvalnek, soha többet!!! Akkor sem ha Brad Pitt jönne.
2023. febr. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Miért?
2023. febr. 26. 06:20
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

13

Egy válas nagyon megterhelő tud lenni lelkileg. És az ember bármennyire is szerelmes lesz, a házasság gondolatára jön az a nyomás a gyomorban, hogy nehogy mégegyszer...

Mert az előzőt se ugy vette el, hogy majd ugyis elválik. Es ha már rég túl is van az exen, ez a nyomás akkor is megmarad.


Lehet aztán ez elmúlik, de az függ attol is hogy milyen volt a válás menete, ki adta be, vagy mekkora volt a csalódás.

2023. febr. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
És szerinted az új pár ezt érdemli? Vagy mivel bizonyítsak a páromnak? Vagy én érjem be azzal hogy akit szeretek engem soha nem vesz feleségül mert egy másik nőben csalódott? Nekik van közös gyerekük akit én elfogadok és szeretek, úgy érzem nem ezt érdemlem.
2023. febr. 26. 07:51
 16/22 anonim ***** válasza:
86%

Legalább hetente kiírod ezt. En a pasi helyében már kiraktalak volna, ha őt is ennyit nyaggatod.

Vagy elfogadod (még akár változhat is, hisz ha jol emlékszem 1 éve vagytok együtt), vagy kilépsz, es keresel egy hozzád illő fiatalt, aki még vágyik házasságra.


Mondhatjuk hogy téged "büntet", de a masik oldalrol nézve meg te bünteted azzal hogy belekényszeríted, hogy ujra megkockaztassa. Sajnos ez van, az empatiának mindkét fél részéről működnie kell. Ha nagyon nem tudtok megegyezni, akkor meg nem egymásra van szükségetek.

2023. febr. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el ennyi. Az én barátnőm is elvalt emberrel jött össze, és le is fektette a szabályokat, hogy szeretne házasodni. El is vette a férfi. Ha ennyire nem akar, te meg igen akkor el kell menni és pont.
2023. febr. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Az en parom is elvalt, de mi hamarosan osszehazasodunk. Ugy jottunk ossze, hogy tudta, en hazassagban kepzelem el az eletemet, amennyiben o nem akart volna ujranosulni, barmennyire is fajt volna, de hamar vege lett volna a kapcsolatunknak. En nem kenyszerithettem volna arra, hogy marpedig igenis vegyen el, de o sem arra engem, hogy en mondjak le azon vagyamrol, hogy hazassagban eljek.

Ebben nincs kompromisszum, felig nem lehet hazassagot kotni, sem lemondatni valakit a vagyarol, sem raeroszakolni az akaratat a masikra nem lehet. Tehat a ti helyzetetekben a szakitas az egyetlen megoldas. O keres valakit, aki szinten nem akar hazasodni, te meg olyat, aki akar. Maskepp nem mukodik.

2023. febr. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Nyilván igen. Elméletben. De se elválttal, se gyerekessel nem kezdenék.

Viszont ha pl az exbarátnőjét eljegyezte volna a férjem, engem meg nem, mert eszèbe se jutott volna velem összeházasodni, hát bizony nem lettünk volna sokáig együtt. Mivel nekem fontos a házasság. Akinek nem, azzal nem egymást keressük.

2023. febr. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
64%
Nem élnék újra együtt senkivel, az fix, olyannal főleg nem, akinek gyereke van
2023. febr. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!