Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az elvált akár gyerekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elvált akár gyerekes párotok ha titeket nem akarna feleségül venni azt magatokra vennétek?

Figyelt kérdés
2023. febr. 25. 18:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
Mivel engem nem akarna elvenni, természetesen igen.
2023. febr. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%
Igen
2023. febr. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%
Igen
2023. febr. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
77%
Igen, mivel én meg szeretnék házasodni. Ne rám vetítse ki az exe problémáit. Gyerekessel viszont nem kezdenék.
2023. febr. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
66%

Nem, mert mivel én is elvált vagyok, teljesen megérteném. Sőt mostmár ott tartok, hogy én se akarom annyira, túl sok stresszel, pénzzel, macerával jar egy válás, nem biztos hogy mégegyszer megakarom kockáztatni. Az élettárs egyszerűbb.


Mondom ezt úgy, hogy nagy, es különleges a mi szerelmünk, sőt az elején még volt is szó házasságról. De már egyikünk se biztos benne, az én válásom túlságosan megterhel mindkettőnket.

2023. febr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Én még nem voltam házas, de nem tudom hogy ezért érdemes lenne elhagynom a párom, kierőszakolni úgysem lehet a házasságot
2023. febr. 25. 19:17
 7/22 anonim ***** válasza:
87%
Na a napi elvált apukás kérdés...
2023. febr. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
58%

Nem venném magamra.


A férfiak akkor házsodnak ha az életuk olyan szakaszában vannak amikor házsodni akarnak akkor veszik el az épp aktualisat.

20 évesen nem azért nem vettel el a szerelmét mert nem ő a nagy ő hanem mert 20 évesen nem hazasodik.

2023. febr. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
27%
Ha elválnék az 100% hogy nem nősülnék újra, de még egy fedél alatt sem szeretnék együtt élni senkivel sem. Ha ez nem felelne meg, keresünk mást.
2023. febr. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Ezzel egyet értek utolsó ha a kapcsolat elején le van tisztázva, viszont az én párom azt mondta hogy nem zárkózna el egy újabb házasságtól, de most mégsem szeretne
2023. febr. 25. 20:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!