Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kinek mi a véleménye erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi a véleménye erről?

Figyelt kérdés

Mostanában sokan mondják, illetve írják hogy a gyerek érkezés miatt egyre több a válás/romló házasság, a férfi nehezen tudja elfogadni, hogy már nem ő lesz az első a nőnek egy darabig, és nincs idejük annyit szeretkezni, mint a baba érkezése előtt, stb.

Szerintem a gyerek egyáltalán nem házasságrontó, igazán nagy ajándék egy pár életében.


2022. nov. 20. 10:01
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
(ez csak az én véleményem.)
2022. nov. 20. 10:02
 2/24 anonim ***** válasza:
29%

A férjed/Párod az első, ennyi. Ha igy lenne, kevesebb válás is lenbe!

50N

2022. nov. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%
Nekem az a furcsa, hogy mindig a férfiakra hárítják a kapcsolat tönkremenetelét, pedig a nőknek ugyanúgy részük van ebben. Nehéz a kisgyerekes korszak, de annyira nem, hogy emiatt szétmenjen egy jól működő párkapcsolat.
2022. nov. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
76%
Oké, ez a véleményed neked, de a valóság meg tök más...
2022. nov. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
61%

"Szerintem a gyerek egyáltalán nem házasságrontó, igazán nagy ajándék egy pár életében."


Teljesen egyénfüggő. Nekem akkora büntetés lenne a sorstól, ha teherbe esnék, hogy szerintem ha nem lehetne abortuszom, inkább kivágnám magamból akkor is, ha belehalok.


Egyébként több embert ismerek, mint amennyit nem, akinek gyerek után megromlott a házassága és elkezdett félrejárni, mert anyuka teljesen beleszopódott a gyerekbe és semmi sem számított onnantól (az sem, hogy konkrétan büdös, annyira nem ad magára). A legtöbb embernek fingja sincs, mit szabadít magára a nagy hormongőzben. A gyerekesek legalább felének nem való egyáltalán gyerek, de még állat sem.

2022. nov. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
88%
Intelligens, érett, tudatos emberek ezt a szituációt is tudják kezelni egészségesen a helyén.
2022. nov. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
44%

A férfiak azt nem akarják elfogadni hogy már felelossegteljes apának es férjnek is kéne lennie, hanem a 20 éves életuket féltik, haverok csavargás nők.

Meg vannak riadva komplexusosak.

2022. nov. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
51%

Kapuzárási pánikuk lesz.

És a nőre hárítanak mindent akik nonstoppozik es kezzel labbal látja el a gyereket es mosott rongy lesz mert nem is alszik.

Az "apák" pedig nem részt vállalnának, hanem pampgnak hogy mosott rongy a nő, (se energia se kedv)es otthagyják a sz.rban egyedul.

2022. nov. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

5ös hát gratulálok ehhez a szép hozzáállásodhoz! Persze aki meg nagyon szeretne babát annak meg nem lehet...

Persze nincs közöm hozzá, ez a te saját döntésed :)

2022. nov. 20. 12:19
 10/24 anonim ***** válasza:
86%

"már felelossegteljes apának es férjnek is kéne lennie, hanem a 20 éves életuket féltik, haverok csavargás nők"

Az ilyen férfi nem akar gyereket, aki ennek ellenére szül neki, az vessen magára.

2022. nov. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!