Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megházasodnátok a családotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megházasodnátok a családotok tudta nélkül?

Figyelt kérdés
Tegyük fel ha mondjuk attól félnétek hogy le akarnának beszélni a házasságról de közben te tudod hogy ő az igazi?
2022. nov. 1. 17:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Én simán meg. Ez két ember döntése, a ti életetek csakis..
2022. nov. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Mindenképp közölném velük, hogy megházasodok. Az más kérdés, hogy ha le akarnának beszélni, akkor nemigen lennénk jóban.
2022. nov. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem titkolnám el, max akkor nem mondanám el, ha nem lennék jóban velük és amúgy se tartanám a kapcsolatot. Ilyen esetben megtenném, más reális indokot most nem tudnék mondani. Számomra az nem lenne az, hogy félek, lebeszélnek róla. Ha én biztos vagyok a házasságban, akkor úgysem tudnának, de meghallgatnám az ellenérveiket és ha van, amit reálisnak érzek, akkor azt megfontolnám. Ha mégis tudnak olyat mondani, ami miatt meggondolom magam, akkor meg jobb is, hogy esküvő előtt derült ki/merült fel, inkább mint utána. Még mindig egyszerűbb felbontani egy jegyességet, mint elválni.
2022. nov. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát én pont azért nem közölném velük mert tudom hogy úgy is le beszélnének róla.de ez csak elméleti kérdés legalábbis egyelőre.
2022. nov. 1. 17:40
 5/14 anonim ***** válasza:
71%

Igen! Mindenkinek jobb úgy. Te életed, te tudod, kivel akarod leélni.

A családi béke érdekében, jobb eltitkolni! Ha tudnák, pokol lenne onnantól az életetek! Kell az neked?

2022. nov. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%

Nem.

4-es Ha le tudnak beszélni, akkor igazuk van, nem vagy alkalmas házasságra! Felnőtt ember kiáll magáért, és a döntéseiért.

Nyilván ha le tudnak beszélni, akkor logikus okaik vannak, amire te jelenleg is rábólintanál, hogy tényleg nem kell összeházasodnotok, tehát neked nem ő az igazi, vagy a házasság nagyon nem aktuális.

2022. nov. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
ha olyan lenne a viszonyunk, akkor simán, semmi közük hozzá igazából, de mivel nem vagyok rosszban velük, így azért szólnék
2022. nov. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Tudják, hogy eszem ágában sincs házasodni, azt viszont nem, hogy van egy ember, akiért megtenném, ha szeretné, de csakis egy 2 tanús polgárit. Nos, a hátam közepére se kívánom a családomat, nem még az esküvőmre, szóval tuti, nem szólnék róla, mert van olyan tapintatlan, aki tuti megjelenne, pl.anyám.
2022. nov. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi sem szóltunk, csak utólag. Anyukám nagyon boldog volt.

N

2022. nov. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Simán megtenném, igaz, nincs is összetartó családom. Két tanúval esküdtünk 26 éve, és nem bántam meg, hogy így volt:)
2022. nov. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!