Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Már nem tudom, hogy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem tudom, hogy mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy néhány éves házasságom, amiben nem érzem jól magam, de persze nem folyamatosan rossz, viszont nagy részben az...

Többször próbáltam kilépni, akkor persze nyomul, normális, stb. De érzem, hogy osszessegeben nem jó. Nem a legszörnyűbb, de tudom, h van ennél jobb.

De épp benne vagyunk egy ingatlan adásvételi szerződésben, nagy összeget buknánk, ha kilépnénk... Több mint 6 millió menne kukába.


2022. okt. 28. 18:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
78%
Csok meg babaváró is van benne...?
2022. okt. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Gyereket ne vállaljatok. Én a helyedben a válság miatt kivárnék. Nem tudni mit hoz a jövő, de lehet januártól mehetnél albiba, ami a fizetésed 2/3át elvinné, ha nem többet.


Komolyan, ha nem szörnyű és tudsz logikus maradni akkor várj. Ha viszont úgy érzed azonnal kikészülsz, akkor lépj!

2022. okt. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Savlekotő ***** válasza:
53%
Nem értem a mostani embereket szar, de azért közös házasság gyerek, utána cirkusz, félre ba.. válunk cirkusz, És ezt adják tovább a mintába hogy a szarban még nagyobb szart kell csinálni.
2022. okt. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!