Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Már nem tudom, hogy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem tudom, hogy mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy néhány éves házasságom, amiben nem érzem jól magam, de persze nem folyamatosan rossz, viszont nagy részben az...

Többször próbáltam kilépni, akkor persze nyomul, normális, stb. De érzem, hogy osszessegeben nem jó. Nem a legszörnyűbb, de tudom, h van ennél jobb.

De épp benne vagyunk egy ingatlan adásvételi szerződésben, nagy összeget buknánk, ha kilépnénk... Több mint 6 millió menne kukába.


2022. okt. 28. 18:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Ha ki akarok lépni nem közösködnék
2022. okt. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Akkor mi a kérdés? Minek vesztek közös házat, ha eleve folyamatosan az elválás jár az eszedben.
2022. okt. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Benne vagyunk már... Ez nem segít.
2022. okt. 28. 18:41
 4/13 Savlekotő ***** válasza:
97%
Eleve kuka ha csak a pénz köti már össze a két felet de hánynak egymástól.. Bele ne menj..
2022. okt. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
6 millió vagy boldogság? Ez itt a kérdés. Gondolod, hogy a férjed boldog és azt gondolja, hogy te is az vagy?
2022. okt. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
Itt már nincs jó döntés csak rossz és rossz között lehet választani.
2022. okt. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
3# ha már többször próbáltál kilépni akkor ez nem új dolog. Csináljatok gyerekeket és sok boldogságot a következő 30 évre 😅
2022. okt. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
Késő bánat. Buksz pénzt, vagy kínlódsz. Te döntésed. Más lehetőség nincs. Viszont legközelebb használd az eszed(nem dísznek kaptad a koponyádba) mielőtt belemész hülyeségekbe, mikor eleve tudatában vagy, hogy miben is élsz. Nem kell ostoba emberként élni, mert ez lesz belőle.
2022. okt. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
Mostmár semmit. Süssél palacsintát, ha ilyen hülye vagy. De tudod mit? Iszok egyet arra, hogy még egy idióta emberrel több van a világon. Lehet megsértődni.
2022. okt. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Megveszitek, és majd utana adod be a válást. Megprobaljatok azon az áron eladni,amennyiért vettetek,vagy többért.
2022. okt. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!