Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy esne nektek, ha a férjete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy esne nektek, ha a férjetek nem köszöntene fel szòban névnapotokon?

Figyelt kérdés
Ajándék nem érdekel, csak a szó.
2022. okt. 21. 19:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Férfiként ez a legutolsó dolog amit számontartok... szülinap, évforduló, nőnap stb természetes, de ezzel ki foglalkozik?
2022. okt. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
36%
A névnap amúgy önmagában a legszarabb, leglehúzósabb ünnep (mindenkinek van neve, így vegyél csak virágot, piát vagy csokit, nagy a boltok kaszálása ha István, János, József, László, Katalin, Mária, Erzsébet, Krisztina nap van), tipikus hungarikum, a legtöbb országban ilyen nincs. Mondjuk a magyarok decemberben is duplán húzzák le a népet egy külön Télapó és Dzsízuszka ünneppel.
2022. okt. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
A névnapozás nagyjából arra volt jó régen, hogy legyen egy ürügy a szivattyúzásra. Amikor a fél országot Marikának, Zsuzsának, Erzsikének, Istvánnak, Józsinak, Ferinek hívták, ezeken a napokon összeültek valahol a munkatársak, és lealjasodtak.Paraszti családból származom, nálunk sosem volt divat a névnap ünneplése, de a születésnapot sem tartották. A nagy ünnepek a húsvét, a karácsony, templom búcsú és a disznótor volt. Az aratáskor meg szüretkor persze ment a szürcsölés.
2022. okt. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
26%

3.


Disznótor, mint ünnep? Kicsit Gyuribácsiabunkó szint. "Templom búcsú" pedig dédmamám korosztályára volt jellemző, a városomban csak 1-2 turbóvallásos öreg meg a "cé" közösség ünnepli.

2022. okt. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem ez csak szimplán figyelmesség. Amit sok férfi nem ért meg, hogy ezeken mennyi múlik. Miből áll egy virágot venni hazafelé? De még egy mondat is sok? Komolyan? Nagyon szomorú, ha így gondolkodnak.

Nekem nagyon rosszul esne, ha a barátom nem köszöntene fel. Plane, ha a sajátját meg komolyan venné.

UI: boldog névnapot!:)

2022. okt. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
4. Nem vagyok én bunkó. A névnapozás kiment a divatból, már a face-n is csak a boomerek erőltetik. A disznótor meg úgy néz ki, újra divatba jön a mai élelmiszer árak mellett. :)
2022. okt. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%

Örülnék neki, mivel én többször elfelejtettem az övét, mint nem 😅

(egyszerűen rossz időpontban van...)

2022. okt. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%

Kit érdekel a névnap, úgy őszintén? Külföldön élek, hivatalosan nincs "névnapozás".

Nem is baj.

2022. okt. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
48%
Volt hogy én is elfelejtettem a saját névnapomat. Úgyhogy nem izgatna. A férjemét is csak azért nem felejtem el soha, mert Bálintnak hívják.
2022. okt. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekelne.
2022. okt. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!