Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek a férjem lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a férjem lehet majd jó apa a lentiek alapján? N

Figyelt kérdés

Még nincs gyerekünk, 7 éve vagyunk együtt, nemrég lett egy cicank és egy kutyank. Egyikhez sincs türelme, néha teljesen kiakad, hogy elege van, hogy a kutyával mindennap foglalkozni kell, elege van abból hogy a macskának az almot mindig takarítani kell (mert ha már tele van, a macska úgy jelzi hogy kikaparja a padlóra)

Mondtam neki ha gyerekünk lesz azzal is mindennap foglalkozni kell, a gyereknek is folyamatosan kell pelust cserélni stb stb.

Persze azt mondja a gyerek más lesz mert az a sajátja.

De én úgy látom, hogy ha az állatainkkal sem szeret törődni meg nyűgnek fogja fel az állattartást akkor hasonlóan lesz majd a gyerekünkkel is.

Szerintetek van összefüggés a kettő között?


2022. okt. 20. 18:56
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

10-es

Kutyust ő is szeretett volna, mert kutyával nőtt fel, a macskát inkább én, de pont tegnap mondta hogy megbánta mindkettőt és sokkal nyugodtabb életünk lenne nélkülük, persze megválni nem akar tőlük (rá kérdeztem) , látom rajta meg ő is mondja hogy szereti őket, de mivel 6 hónaposak, ezért nyilván bosszantóak tudnak lenni mert okítani kell még őket.

2022. okt. 21. 07:59
 12/19 anonim ***** válasza:
15%

Semmi köze nincs a kettőnek egymáshoz.

Engem se érdekel se a kutya, se a macska, se az összes többi trendi baromság.

A gyerekekkel viszont gond nélkül elvagyok.

2022. okt. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
58%

Ugyanígy fog viselkedni, mint a kutyával.


Ennyi. Vagy rád hagyja, oldd meg, ahogy tetszik.


Ösztönök nem léteznek, és míg "felnő" a feladathoz - ha egyáltalán! -, na? Addigra anyuka 3x agybajt kap hogy ott a két állat meg a gyerek.

2022. okt. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"Ösztönök nem léteznek"

Öhm.

2022. okt. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
58%
Így nem vállalnék gyereket vele. Ott is ez lesz.
2022. okt. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
41%
Nem gondolnám, hogy ehbből messzemenő következtetéseket lehet levonni. Az is elképzelhető, hogy egyszerűen nem akar / nem szeret állatokkal együtt élni. Azért, a háziállat mégsem gyerek. Az én szüleim sem szeretik a háziállatokat, nem is voltak soha, csak haszonállataink. Kutyát, macskát, pláne bent a házban tartani szerintük undorító. Ettől még, remek szülők voltak, tisztességesen felneveltek minket. Nem voltunk elhanyagolva sem érzelmi, sem anyagi tekintetben.
2022. okt. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
34%

Én panelban élek és fogom a fejemet én is azoktól, akik nagy dög kutyákat sétáltatnak erre. Most komoly, hogy ekkora kutyát képesek ilyen lakásba felvinni? El sem fér, 2t fordul. A másik az, hogy napközben meg egyedül hagyják. Tiszta kínzás! Ilyen szempontból nekem sem kéne ide kutya. Nem tudnám elképzelni. Amúgy szerettem rokok kutyáit, de nálam pl. házban is a kutyának kint a helye. Nem az ágyban.


Ettől függetlenül jól látod. Nem lesz több türelme a gyerekkel sem. Lassan 2 éve vagyok apuka. Egészen eddig türelmesnek gondoltam magam. Sokszor nehéz elviselni az ok nélküli hisztit, amikor semmi sehogy sem jó. Kikészíti az embert testileg, lelkileg valjuk be.

2022. okt. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
47%

Nekunk is volt macskank. Sokszor morgott a ferjem mikor az almot kellet tskaritani. De amugy szerete a macsekot, csak voltak nyavajgasok, stb

Van egy fiunk, szo nelkul csereli a pelust, mindenben kiveszi a reszet

2022. okt. 23. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
30%
Redflag. Mármint te vagy az. Sose akarnék tőled gyereket.
2022. okt. 27. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!