Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek a férjem lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a férjem lehet majd jó apa a lentiek alapján? N

Figyelt kérdés

Még nincs gyerekünk, 7 éve vagyunk együtt, nemrég lett egy cicank és egy kutyank. Egyikhez sincs türelme, néha teljesen kiakad, hogy elege van, hogy a kutyával mindennap foglalkozni kell, elege van abból hogy a macskának az almot mindig takarítani kell (mert ha már tele van, a macska úgy jelzi hogy kikaparja a padlóra)

Mondtam neki ha gyerekünk lesz azzal is mindennap foglalkozni kell, a gyereknek is folyamatosan kell pelust cserélni stb stb.

Persze azt mondja a gyerek más lesz mert az a sajátja.

De én úgy látom, hogy ha az állatainkkal sem szeret törődni meg nyűgnek fogja fel az állattartást akkor hasonlóan lesz majd a gyerekünkkel is.

Szerintetek van összefüggés a kettő között?


2022. okt. 20. 18:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
8%

A szüleim valamikor 1987 körül ismerkedhettek meg, de lehet korait mondok... 1990-ben születtem. Ha ők is 7 évet várnak gyerekre (vagy még többet, hiszen nálad se hangzott el, mikor húzzátok le végre az óvszert), még később születek, öcsémről nem is beszélve. Nem foglalkoztak ilyen hülyeségekkel, pláne állataik nem voltak, durr bele és kész!

És nem az őskorról beszélünk...

2022. okt. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%

1.


Kicsit kisebbségi ez a hozzáállás, ott van az máig, hogy 13-14 évesen már jöhet a pulya, a 18 éves gyerektelen pedig már öregnek minősül.

2022. okt. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%
Fel kell nőnie a feladathoz!
2022. okt. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%

Hát, vannak kétségeim, de nem vagyunk egyformák... Örökölt, családi kutyusunk van, mindenki panaszkodik rá, hogy mekkora teher, meg fárasztó, stb. én meg csak értetlenül nézek, hogy: "Mivan?!" Ha éjjel 2-kor arra ébredek, hogy a kutya felkapaszkodik az ágyamra, akkor kicsit megvakarom a fülét, aztán kimegyek hozzá, simogatom, beszélek vele, melléfekszem a szőnyegre (volt már hogy reggel ott ébredtem fel). Ha játszunk, játszunk, ha sétálunk sétálunk... sose éreztem, hogy ez teher lenne, nekem remek szórakozás, feldobja a kedvem :)

De más kutyákhoz nem így viszonyulok, illetve sose vennék kutyát... gyereket viszont szeretnék vagy 3-4-et :)

31/F

2022. okt. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem teljesen jogos ez a felvetés, lehet én sem merek olyan nyugodt szívvel belevágni a babázásba a férjemmel, ha azt látom, hogy az állatainkkal sem úgy bánik, ahogyan azt kéne. Egy kutyával ugyan sokat kell foglalkozni, de megközelítőleg sem annyit, mint egy gyerekkel, a macskáról már nem is beszélve. Ha ez is sok neki, mi lesz babával?
2022. okt. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Sunshinedoll ***** válasza:
81%
Mi a garancia, hogy a gyerek majd más lesz? :D Ok, most ezt mondja, de nem tudhatja, hogy majd x év múlva mennyire fog kötődni egy olyan személyhez, akit semennyire nem ismer, akivel sose beszélt még, és aki egész nap alszik :d Nekem is lennének kétségeim.
2022. okt. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
57%
Mindig attól félek hogy tróger vagyok , de öröm az ilyen sorokat olvasni hogy nálam messzemenően vannak rosszabbak is.
2022. okt. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
52%
Ebből sosem lesz apa....
2022. okt. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szoros az összefüggés. Ha valamire nem vagy motivált, akkor nyűgnek fogod tekinteni, legyen szó akár a kutyáddal való foglalkozásról, vagy a lakás karbantartásáról, vagy az emberi kapcsolataid ápolásáról, bármiről. Normál esetben a gyereked sokkal nagyobb motivációt ad a nehézségekhez, mint egy házi kedvenc.
2022. okt. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen korrekt szülők is vannak a világon, akiknek nem lenne túl sok türelmük és nyűgnek éreznék a kutyáról-cicáról való gondoskodást, egyszerűen mert nem azok típusok, akik különösebben kötődnek a háziállatokhoz. Inkább az az érdekes, ha számára nem volt világos előre, hogy ő is ilyen. Nem lehet, hogy csak a kedvedért bólintott rá, hogy legyen kutya-cica?
2022. okt. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!