Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondoltok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy ilyen férjről/emberről?

Figyelt kérdés

Ezt egy kérdéshez írtam válaszként, de gondoltam megérhet egy külön kérdést is.


Egy ismerősömről van szó


Semmi közöm a dolgaikhoz, de csak szerintem nagyon fura ez a felállás?


Több mint 10 éve házasok


haszonállatokat tartanak, a feleség munkahelyen dolgozik a férj pedig otthon dolgozik az állatokkal (amik a feleségéé)


A férjnek nincs bankszámlája csak az asszonynak. (nem közös)


Még télen segítettem neki fát vágni és a fűrészén (stihl) egy ilyen olcsó lap volt, folyton szenvedett vele.


Majd egyszer csak mondta hogy holnap vesz rá egy gyári stihl lapot.


Másnap kérdem tőle hogy hol az új lap?


Erre a válasz: "Az asszony nem adott rá pénzt, úgyhogy marad ez"


Ez akkor nagyon megütötte a fülem..


De más esetben is, ha alkatrész kellett valamihez vagy kellett egy új szerszám neki, mindig az asszonynál kuncsorgott hogy had vegye már meg..


Gyakorlatilag csak akkor vehet valamit ha a felesége ad rá pénzt..


Egy esetben pont ott voltam náluk mikor asszem a sarokcsiszolót mondta a feleségének hogy kellene egy másik mert szétment a kapcsolója.

A felesége válasza nagyon lekezelően:"Mert ezt is elb*sztad!!"



Amikor meg finoman próbálok erre kérdezni hogy neki miért nincs saját bankszámlája/saját pénze, mindig azt hajtogatja fennhangon hogy "Engem nem érdekel a pénz!"



Aki így áll a dolgokhoz az nem gondol bele abba hogy mi lesz vele egy esetleges válásnál?


2022. aug. 20. 15:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Igen, nem gondol bele, aztán jön a pofáraesés.
2022. aug. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
43%
Kitartatja a seggét az asszonnyal. Okos.Nagyon okos.
2022. aug. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
#2 Szerintem az állatokból van a fő pénzforrásuk amikkel 90%-ban a férj dolgozik.
2022. aug. 20. 15:42
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ő már csak ilyen, valószínűleg nem fog változni.

Amint láthatod valóban nem érdekli a pénz,van aki anélkül is el van mint például ő.

2022. aug. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
És kié az állatok? Na ugye.
2022. aug. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

#5 A feleségé, de ezt leírtam a leírásban is.


Ha jól tudom csak neki van őstermelőije, és a bevétel az ő számlájára megy.

2022. aug. 20. 17:04
 7/16 anonim ***** válasza:
55%
Akkor miről beszélünk? A csávó csak betette a seggét a készbe, mit vár?
2022. aug. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Minden választás kérdése. Nálunk a férjem nevén van a bankszámla, mert két tulajdonos annál a banknál nem lehet. Így a férjem nevén nyitottunk egy alszámlát és hozzá lettem társítva. Kaptam egy társkártyát és azt veszek a közös pénzből amit szeretnék, anélkül, hogy mennem kellene kuncsorognom. Így vettem meg a babaholmikat is - babaágy, babakocsi, cumik stb. És ezek nem kis összegek. Nyilván a csávónak ez valamilyen szinten megfelel így. Nekem nőként is kellemetlen lenne a férjemtől pénzt kubcsorogni egy csomag pelusra. Korrekten megoldottuk. Mindketten kezeljük a pénzt.
2022. aug. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#7 Én nem tudom hogy ő mit vár. csak nekem fura az egész.


Rengeteget dolgozik az állatokkal kb 40-50db húsmarhát tartanak.


És ha véletlen elválnának mivel gyakorlatilag papíron semmi nem az övé, 8-10 év munka (karám építés, istálló felújítás stb stb) mint ha teljesen feleslegesen csinálta volna, mivel válás esetén egyértelműen neki kéne költöznie.

2022. aug. 20. 17:17
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha mész dolgozni pl.kőművesként rengeteget dolgozol, felépítessz egy 10 emeletes épületet, de ha bomlik a szerződés miért kéne hogy részt kapj az épületből? A saját anyagaiddal dolgoztál? NEM.Saját telkeden?NEM. Akkor miért tartozna neked bármivel is a vállalkozó a havi béreden kívül?


Vagy ha elmész Debrecenbe a BMW-be dolgozni ott is rengeteget fogsz dolgozni, napi 100 millió forintot kitermelsz a gyárnak, aztán ha kirúgnak szerinted magaddal vihetsz 1-2 vadiúj BMW-t, mert hát te csináltad? Nem, mivel nem vagy társtulajdonos, nincs pénzed semmiben. A munkádat meg havonta megfizetik. És képzeld a havi fizetése az 1% sincs egy új BMW árának, pedig havonta legyártassz 200 darabot .


Nah, kezded már kapisgálni? Ott semmi sem a csávóé, csak betette a seggét a készbe. Alap, hogy az eltartásért cserébe dolgozik valamennyit, attól hogy összeszögelt 10 deszkadarabot egy karámnak még nem lesz az övé semmi mivel alapból nem volt az övé semmi. És nem feleslegesen dolgozott, mert ott meresztette a seggét a feleségénél, ott zabált, vedelt, melegedett, világított, fürdött, ruházkodott stb.

2022. aug. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!