Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem csinál kb. minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem csinál kb. minden házimunkát én meg kb. semmit emiatt állandó céltábla vagyok (rokonok, ismerősöknek). Hogyan kezeljem ezt?

Figyelt kérdés

Bárki aki megtudja, beszólogat, nekem is (lusta semmirekellő vagyok) meg a férjemnek (papucs, kiszolgál engem stb)


De nekünk mindkettőnknek jó így. Hogyan ne vegyek tudomást ezekről a szurkálódásokról?


2022. aug. 9. 11:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

ha jogos ez az elosztás, akkor magyarázd el nekik az okát

ha nincs jogos indok, akkor vegyed ki a részed, akkor is, ha férjed elfogadja a jelenlegi állapotot

2022. aug. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
57%
Napi troll
2022. aug. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Hogy mennyire jogos, ez sztem mindenki máshogy ítéli meg


Nekünk így a legkényelmesebb. Így ha együtt vagyunk nem kell házimunkával tölteni az időt. Hétköznap sajnos a munkám miatt alig vagyok otthon, neki több ideje van sokkal.


Mikör összeköltöztünk fele-fele arányban osztottuk fel a munkát, majd fél évig nem volt állása és addig ő csinált mindent. Aztán mikor újra dolgozni kezdett, ez valahogy így maradt. Mivel mindig kész volt már minden mire hazaértem, nem tiltakoztam ellene. Főzni mindig is utáltam, ő meg szeret főzni. A többi dolog meg kikapcsolja.


Hétvégén sütök neki, vagy főzök vmi különlegeset, vagy más módon kedveskedem neki. Persze ezt hiába is mondanám másoknak, mert szerintük ez is "alap".

2022. aug. 9. 11:45
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el, hogy olyan a munkad, h tobbet dolgozol. Kesz. Ennyi
2022. aug. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekelnek a rokonok, meg az ismerősök? Akik ezeket felhozzák, azok tárolják a legnagyobb szennyest a hatterben, ami az életüket illeti…
2022. aug. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

A fordított felálláson senki sem hőbörögne. :D

Szerintem ne érdekeljen, hogy ki mit mond, de azért értékeld a férjed erőfeszítéseit.

2022. aug. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
A neki sokkal több ideje van az elég jó indok. Egyébként meg semmi közük hozzá
2022. aug. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Te magad válaszoltad meg, munkád miatt nem vagy otthon.

Neki több ideje van.

Hétvégén azé segíts neki, ennyi az egész :)

2022. aug. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azért is adnám alájuk a lovat, és rájátszanék arra, hogy milyen lusta vagyok és hogy ki vagyok szolgálva. Hadd hőbörögjenek :D
2022. aug. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
92%
Megmondod, hogy 2022 van, és ha az normális,hogy a nő viszi egyedül a háztartást, akkor az is, ha a férfi. Én lesz...-nám, om ki mit mond.Nálunk is a férjemnek van több ideje a háztartásra.
2022. aug. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!