Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez megcsalás (részletek lent)?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalás (részletek lent)?

Figyelt kérdés

Van egy ikerpár, nevezzük Beának és Magdinak.

Bea férje Laci, Magdi férje Józsi.

Laci és Józsi is ikertestvérek.

Egy nap négyesben mennek nyaralni és Laci bemegy egy szobába ahol ott ül Magdi és azt hiszi Magdiról, hogy ő Bea, a felesége, Magdi meg azt hiszi Laciról, hogy ő Józsi, a férje, és szeretkeznek.

Szeretkezés után jönnek rá, hogy ők nem egymás házastársai, hanem a sógorai.

Ez így megcsalás?


2022. júl. 17. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nincs.

Ugyanis egypeteju ikrek kozott is van annyi különbség, hogy a párja akár csukott szemmel is megtudja őket különböztetni.

2022. júl. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Azzal szeretkeznek, akivel akarnak. Amúgy minden dugás megcsalásnak számít, ha nem a párjával szeretkezik az illető. Én azért levettem volna a hegesztő szemüveget.
2022. júl. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen véletlenül nem történik meg.
2022. júl. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha kétpetéjűek az elég nagy szívás.
2022. júl. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 harebell ***** válasza:
100%
Ez tényleg nem történhet meg, nem tudom elképzelni, max valami tudatmódosító hatása alatt (szerintem még részegen is kapcsolna az ember, hogy a másik nem is az ő párja).
2022. júl. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%

Mese habbal.

Aki ismer egypetéjű ikreket, az simán meg tudja őket különböztetni. Baráti társaságunkban van egy egypetéjű ikerpár. Ha nem találkozunk hosszabb ideig, akkor valóban szokni kell, hogy ne keverjük össze őket. De az egyikük felesége szokta mondani, hogy nem is hasonlítanak annyira... :))

2022. júl. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyen véletlenül nem történik meg. De ha négyen direkt így döntöttek, akkor hajrá, mi a baj?
2022. júl. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!