Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kinek van igaza? Melyik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza? Melyik a fontosabb?

Figyelt kérdés

férj: meg akarja csináltatni teljesen a kertet mert csúnya a beton = olcsóbb kiadás


feleség: meg akarja csinaltatni a fürdőt teljesen mert csúnya és régi minden.

Az asszonyt nem érdekli a kert szeretne egy kádat a zuhanyzó helyett =drágábban lenne meg mint a kert


A férjet nem érdekli a fürdő


Asszonynak 1 éve ez a vágya, a férjnek az új kert, eddig a férj új kerítést akart, az meg lett csináltatva


2022. jún. 20. 18:59
A kérdező szavazást indított:
Inkább a fürdő
Inkább a kert
44 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan az ideális mindkettő és akármelyik is néz ki lepukkantan, mindenhogy szarul néz ki. Nektek kell mérlegelni mi fér bele, mi a fontisabb, stb. Mindenkinek igaza van es senkinek nincs.
2022. jún. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Én is kertb.zi vagyok, fontos, hogy jól nézzen ki. Ellenben szeretnék kultúrált, tiszta környezetben fürödni, szóval a fürdőszoba élvezne prioritást. A kertet apránként lehetne csinálgatni, a fürdő viszont baromi nagy meló. Tudom, mert mi is most végeztünk, 1 hónap volt a felújítás.
2022. jún. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Elég szomorú, hogy még mindig a kinek van igaza tengelyen kezelitek a konfliktusokat.

Egyértelmű, hogy meg kell csinálni a kertet is meg a fürdőt is. Kezdjetek azzal, ami rosszabb állapotban van.

2022. jún. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#2-eshez hasonlóan én is kert fanatikus vagyok, de a kultúrált fürdő priós. A kertet apránként meg lehet csinálni, pláne, ha tényleg kevesebb kiadás, egy év múlva ugyanúgy helyre hozható. Viszont hiába a szép kert, ha a fürdő kellemetlen hangulatú. Plusz a kertben baromi sok dolgot meg lehet csinálni saját kezűleg szinte 0 kiadással. Addig azzal haladnék. Ha mégse lehet, akkor egy évet még várnék.
2022. jún. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt nem a gyk-val kellene megszavaztatnod, hanem ezt nektek kellene jó házasok módjára beszélnetek.


Rajtatok kívül senki más nem tudja ennek a hátterét és hogy melyik milyen állapotban van.

2022. jún. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyiknek sincs jobban igaza, mint a másiknak; én azért kezdeném a fürdővel, és később a kert, mert egyszer már a férfi kívánalmára került sor a kerítéssel.
2022. jún. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Kinek több a fizetése?
2022. jún. 23. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Először a benti élettér legyen már normális, majd utána lehet kívül is szépítgetni a környezetet. Nekem egyértelműen a fürdő lenne fontosabb.
2022. jún. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!