Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők! Mitől érzitek nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mitől érzitek nőnek magatokat?

Figyelt kérdés

#nők #Nőnek érzi magát #Nőnek érzi
2022. jún. 12. 15:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
32%
Ha felvállalnak.
2022. jún. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
23%

Csinos vagyok, hazias, tudok fozni, gyereket nevelek 🥰🥰

Mai vilagba ez foleg nagy kincs (a megfelelo, FERFIAS ferfinak)

2022. jún. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Punci van a lábaim között. Ettől.
2022. jún. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
84%

Nem érzem annak magam 😔

Attól érezném, ha szép lennék, ha vonzódnának hozzám, kívánnának, vágynának rám. Nekem erre lenne szükségem hozzá, akármennyire is trendi manapság azt gondolni, hogy ennek nem (sem) szabad külső forrásból táplálkoznia. Én már elsorvadok a mellőzöttségtől, a nemkelléstől, ettől a senkit meg nem mozgató, mindenkit hidegen hagyó levegőléttől. Tudom, hogy az én hibám, csak nagyon szarul viselem, na. Ahogy telnek az évek, egyre szarabbul.

2022. jún. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
68%
Egyesek nem is értik a nő szót mint fogalom, es nem mint biológia🤣
2022. jún. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nő vagyok mert nőnek születtem és ennyi. Az önbecsülésem is rendben van. Tehát pl nem attól függ, mennyire értékelem magam, hogy van e párom, vagy hogy ő hogy bánik velem.

Szerintem az alakom is nőies, jók az aranyaim ( homokóra), ott vagyok karcsú ahol kell ( derék), ott gömbölyödöm ahol kell (mellek, csípő), nem vagyok sem sovány, sem túlsúlyos, szóval a testemmel sincs problémám.

2022. jún. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Mindenki aki p1n@val szuletik no, de nem minden no noies.
2022. jún. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!