Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők! Mitől érzitek nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mitől érzitek nőnek magatokat?

Figyelt kérdés

#nők #Nőnek érzi magát #Nőnek érzi
2022. jún. 12. 15:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%

Párkapcsolatban attól, hogy akarnak.


Önmagamban meg attól, hogy megfelelek magamnak, elégedett vagyok magammal és közelítek a saját nőideálom képéhez. Azt elég nehéz körülírni, hogy milyen az a nőkép, amit követendőnek tartok, nincs igazán konkrét személy, aki megfelelne ennek, csak bizonyos tulajdonságok összessége.

2022. jún. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Én csak embernek érzem magam. Nő vagyok, nőnek születtem, nőként élek, gyereket nevelek, de ennyi. Ezen kívül nincs semmi speckó szempont, aminek teljesülnie kéne ehhez.
2022. jún. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretettnek érzem magam és kívánatosnak.
2022. jún. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
10%
Ha mekibe meg burgerkingbe járok mikozben " edzek" és egeszseges eletmodot vallonao adom ki magam..
2022. jún. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
39%
Ha a pasi nőként kezel
2022. jún. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
5. És az mit takar?
2022. jún. 12. 16:39
 7/17 anonim ***** válasza:
82%

Csak trivialis pelda


Aki szexre akar csak használni az melletz egy hasznalati rongynak érezném magam


De aki meg pl kinyitja nekem a kocsiajtot is meg lesz.rja az osszes nőt es engem helyez feléjük mindenkinel magasabbra vagy a tenyerén hordoz tisztel becsul büszkén mutat be mindenkinek az mellett igazi nőnek erzem magam


De ennek a legaprobb jelei is megvannak külön külön. Csak igy szélsőségesen fogalmazva helybol latszik

2022. jún. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%

Folyt kicsit bonyolitom.:

Valahol le is van irva a nő a ferfotol lesz nő, a férfi pedig a nőtől férfi.

Ugyanis ezek VISZONYSZAVAK

Mint a nappal es ejszaka

Csak azert van koztuk kulonbség mert egymás inverzei. Es egymástol lesznek azok amik. Azaz a feny hatarozza meg mi az a sotetség es forditva.

2022. jún. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
14%
*viszonyíto szavak
2022. jún. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogy annak születtem. Nem éreztem soha kevésbé, vagy jobban nőnek, nem értem, mikor ilyeneket mondanak.
2022. jún. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!