Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságban másnak is felmerül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban másnak is felmerültek ezek a gondok? Túl lehet ezen lépni? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Két kisgyermekünk van a férjemmel 3 éve vagyunk házasok és 8 éve vagyunk együtt. A férjemmel tényleg szerettük egymást, olyan igazi szerelem első látásra volt. De ahogy jöttek a gyerekek, megváltozott minden. Ő sokat dolgozott, a felelősség, a gyerekek javarészt rám hárult.

De ezt tudtam /tudtuk már az elején is, és most is elvagyok ezzel hogy ő sokat dolgozik.

Viszont ahogy teltek az évek itthon. Hiába hogy nem híztam, nem vagyok pizsiben mászkálós anya, főzök naponta és rendben tartok mindent eltávolodtunk.

Sokszor egy nehezebb nap után a stílusa ahogy hozzámszól nem tetszik. És én is elvesztem valahol. Nincs önbizalmam, egyszerűen nem tudom magam elengedni szex közben, élvezni, átadni magam neki. Nem vitázunk sokat, vagy többet mint pl más párok. Átlagos kis cseprő dologkről. Azonban hiányzik ami az elején volt rajongás. Tudom nem jön vissza úgy, ez a valóság az még az eleje volt. De saját magam részéről hiányzik aki akkor voltam. Most egyszerűen nem tudom hol rontottam el, hogy magamat sem szeretem vagy nem tudom megmondani mivel van a baj. Vékony vagyok nem a testem zavar, egyszerűen nem tudok kikapcsolni. Az agyam pörög.

És abszolút nem érzek néha semmit közben. Teljesen közömbös az egész.

Máskor mikor én is rendben vagyok nincs ez. Kívánom őt, a szexet és van is orgazmusom.

Amikor viszont nem tudok ellazulni szar nagyon. Ő is látja rajtam. Nem mást akarok, vagy mást kívánok szeretem őt, csak egyszerűen nem tudom mi ez.

Nekem ez néhány alkalommal van csak havonta, de amúgy próbálom nem mutatni.

Meghallgatja mi a bajom seenem érti. Nem érti miért nem kapcsolok ki, miért nem látom hogy ő kíván stb.

Sokszor ha van egy kis vita szex közben is az van bennem és nem tudok ebből kilépni.

Mi lehet a baj velem? Mi segítene?


2022. máj. 14. 01:06
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat.

Nagyon hasznosak voltak. 5# abszolút egyetértek. És én is erre vágyom. Csak van az a szitu hogy néha egy egy probléma nem azonnal megbeszélhető, visszük napról napra magunkkal, főleg én mert elég lelki vagyok. És lehet hogy ő már x napja bocsánatot kért bennem van és nem megy a szex. Ha bunkó vagy megbánt nme szoktam csak azért lefeküdni vele mert kéri vagy mert kötelesség, nagyon igazad van az udvarlás bókolás dologgal.

3-4 hónapja nagyon jól megvoltunk ilyen téren, vettem is pár szexi cuccot ment az egymás huzogatása, de tavasszal sokszor voltak a gyerekek betegek és én is és őszintén lemerültem. De majd picit összekapom magam és ha látja rajtam ő is kicsit visszakapcsol.

Ha vitázunk nagyrészt az építkezés miatti feszültség, vagy munka miatt. Ilynenki vigye le a szememet, ki takarítson kb évente 1x.

Inkább az a baj ha fáradt és nincs kedve semmihez de a gyerekek még nyűgösek vagy fenn vannak vagy rossz kedve van otthon vezeti le, ami nem jó, de dolgozunk ezen.

2022. máj. 14. 15:01
 12/15 anonim ***** válasza:

Ne söpörd szőnyeg alá.

A barátom azert vált mint amit írsz.

Folyton dolgozott utána meg faradt volt.

e miatt a nő meg mindig be volt rágva rá.

Én meg azért valtam mert imadom a gyerekem.

Játszó programok edzés...viszont a nőnek ezekhez idővelnem volt kedve és szabotálta ahol csak tudta a család fennállását.

Szóval nincsen idő halogatni.

2022. máj. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

van saját szabadidőtök?


Neked, neki sport vagy csak bármennyi szabadidő egyedül?


Amiket irsz sok helyen előfordul, már kezd ő is menekülni, te is , de nem tudsz...

2022. máj. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Én otthon vagyok velük 4,5 éve van kertem amit csinálok már 5 éve. Süteményt és tortákat sütök, néha megrendelésre is. Más szabadidőm nincs és sajnos nem is tudok időt szakítani. Mert a gyerekekkel kapcsolatos dolgokat egyedül intézem ha muszáj valamelyik nagyszülő segít de ők is dolgoznak. A férjem reggeltől estig dolgozik. Mikor hazáér telefonozik, fb meg ami érdekli. Nincs hobbija mert mire hazaér hulla.

Sportolni szoktam otthon de változó van h egy hét kimarad, de van h egy hónapig is tudom tartani. Akkor van pihi ha vmelyik ismerőssel összeülünk.

Vagy nyaralunk. Régebben voltak kettesben vacsi de mióta két gyerek van még az építkezés nincs erre időnk. Próbálok tényleg beletenni mindent. De most elfáradtam. Olyan jó lenne egy gombbal jó kedvet varázsolni magamnak. Mert imádom a gyerekeket, és hálás vagyok amiért vannak, de az ő szeretetük, ölelésük más. Amit az #5 írt az az ami hiányzik. A pajzán viccelődés, a bók, az udvarlás, de ha ez egyoldalú akkor az édes kevés. Neki nem hiányzik mert tőlem mindent megkap, vagy nem tudom. Ezt érzem hogy mindig a kedvében járok, főzés sütés v ilyesmik terén. Csinosan öltözöm otthon is. Adok magamra és ezt meg is jegyzi de máskepp olyan pasisan. Valahogy majd túl leszünk ezen és remélem újra vosszatalálunk egymáshoz úgy mint pár hónapja. Akkor naponta szexeltünk, szeretkeztünk volt benne izgalom és napközben is mosolyogtam. Néha volt kedves sms becézés. Most ez nem megy. Mert alapból mintha más frekvencián lennénk.

2022. máj. 14. 19:57
 15/15 anonim ***** válasza:

azért hosszabb kapcsolatokban előfordul ez


mi 10 éve vagyunk egyutt és néha van 1-2 ilyen hónap, de ha észreveszed az jó, de vele is kellene erről beszélned. én mindig nyiltan felvállaltam ezeket az érzéseket és mindig sikerült hamar visszalendülnünk


miért dolgozik ennyit? anyagiak miatt?

2022. máj. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!