Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ilyen van? Apa beteg, ezért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen van? Apa beteg, ezért hazamegy az anyjához aludni, anya otthonmarad a 2 éves gyerekkel hogy ne kapják el a betegséget????

Figyelt kérdés
2022. máj. 9. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Előfordulhat.

Én egyszer azért mentem haza, mert feldagadt a fél fejem fogászat miatt.

Természetesen fájt is nagyon.

2022. máj. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Noren1989 ***** válasza:
100%
Én se hordom a covidot a szüleimnek...
2022. máj. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, elég fura. Mi nem járkálunk a szüleinkhez aludni ilyenek miatt (sem). Olyan van, hogy ha mondjuk betegek a gyerekek, tudom, hogy szar éjszakánk lesz, és a férjem másnap megy dolgozni, akkor mondom neki, hogy alszom a gyerekekkel, ő aludjon külön, hogy tudjon pihenni, mert sokat vezet, figyelnie kell munka közben is. Én kötetlen munkaidővel home officeolok, nekem belefér. De ez annyit jelent, hogy becuccol az egyik gyerekszobába, én meg a két gyerekkel alszom a miénkben. Ha mi vagyunk betegek, akkor evvan, igyekszünk figyelni a higiéniára, hátha nem kapjuk el, de persze úgyis végigmegy mindenkin. Decemberben pl a férjem covidos lett, nem küldtük el itthonról. Végigment mindannyiunkon, 3 hétig voltunk összesen karanténban, kibírtuk. Az anyjáékhoz biztos nem küldtem volna, hogy őket fertőzze meg.
2022. máj. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ők tudják, megbeszélés kérdése. Miért ne lehetne?
2022. máj. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!