Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Engedélyeznéd a többes (poliam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedélyeznéd a többes (poliamor) házasságot?

Figyelt kérdés
Egy felnőtt korlátlan mennyiségű másik felnőttel házasodhatna.
2022. márc. 18. 17:38
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
19%
Amilyen fura világot élünk, úgyis kiharcolják a social justice warriorok, egyidőben a pedofília és a szodómia legalizálásával. Beteg emberek.
2022. márc. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
78%
Edricus, ne vegyük már egy kalap alá két vagy több felnőtt, cselekvőképes, mentálisan egészséges ember együttes akaratát, meg egy felnőtt és egy korlátozott cselekvőképességű és belátású GYEREK "kapcsolatát". Az egyik egyenragú kapcsolat, a másik nem.
2022. márc. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
70%

Nem tudom érdemes lenne-e. A poliámor kapcsolat alapvetően a 2 fél döntése illetve azoké akik később belekerülnek.


Szerintem ha egy pár mindkét tagja ilyen beállítottságú, nekik megfelel ez az életforma és mindkettőnek lesz másik párja IS, és azoknak is megfelel akkor hajrá. Hogy kell-e ezt intézményesíteni? Nem tudom. Nem vagyok benne biztos.


Egy ilyen kapcsolatban van a házastársad meg a barátod/barátnőd. Min változtatna még egy papír? Jogok miatt? Ez még több jogot illetve kötelezettséget, adott esetben problémát okozhat pl.: ingatlanvásárlás/eladás, öröklés során, amire lehet a jogrendszer jelen állapotában nincs felkészülve.


Összegezve: nem tudom, hogy engedélyezném-e. Nem utasítom el élből, de nem tudom van-e értelme.

De ha valaki így akar élni, hajrá. Én nem, de nem ítélem el mások életvitelét amíg az nem káros másokra nézve.

2022. márc. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
56%
Ìgy 47 èvesen, nőkènt, jól jönne kèt-három 25-35 èves pasi :)
2022. márc. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%

12.


Hidd el, a Social Justice Warriorok leszarják ezt, ők minden szar legalizálni akarnak, mert... igazából "mert csak". És akinek nem tetszik az náci, bigott vallásos vagy ilyesmi, de mindenképpen rossz ember.

2022. márc. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Helyettük a melegházasságot engedélyezném.
2022. márc. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
33%

Én nem engedélyezném, sőt, kifejezetten tiltanám. Odáig nem érdekel, hányan élnek egy háztartásban, vagy akár a pasinak egy falunyi nője lehet és elfoglalhatnak pár utcát, de az ilyen kapcsolatokba gyerekek fognak születni..


Szerintem fontos, hogy a gyerekeket ne zárt több fős csoportok neveljék, hanem monogám emberek.


Egyrészt kevesebb a probléma kevesebb embernél, kevesebb a konfliktus


Másrészt könnyebb kontrollálni az életüket, ha kevesebben vannak, belelátni, és megállítani, mielőtt szélsőséges irányba megy el.


Szerintem nagyon veszélyes sok hasonlóan gondolkodó szélsőséges ember elzárva a világtól gyerekeket nevelve(mint mondjuk ezen a fórumon is).


Volt is valami ilyesmi botrány amcsiban, hogy egy közösséget alkotott pár poliámor(egy férfi, több nő), és kiderült, hogy a közösség férfitagja a lány gyerekeit is dugta, ami köztudott volt.


Nem szabad egy embert több fölé emelni magánéletben, mert nem biztos, hogy pedofil, de az biztos, hogyha az emberek látják, hogy más felett is "hatalma" van a másiknak, könnyebben meghunyászkodnak, ha látják, hogy a másik is lapít..


Amúgy anyagilag remek ötlet lenne.


Még talán azért nem támogatnám, mert ha korlátlan másik személlyel házasodhatna, akkor már nem különleges a kapcsolat, így nem érdemes külön nevet adni. Miért kell nektek ehhez házasság? Általában arra jó, hogy vagyonközösséget alkothassatok(ami hasznos, ha gyereket vállalnak), illetve romantikus, hogy életen át tartó hűséget fogadnak egymásnak a felek.


Na most egy poliámor nem hű, és 3-4 másik emberrel vagyonközösséget alkotni..

2022. márc. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Ki tíltaná ezt meg és hogyan???....
2022. márc. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Aki akar , tartson annyi szeretőt amennyit akar, de ezt ne nevezzük már házasságnak mert nem az.

A házasság 2 ember szövetsége, akik esküt tesznek egymásnak, jóban rosszban, gazdagságban szegénységben, betegségben egészségben, hűségesen szeretik egymást, amíg a halál el nem választ. Pont.

Az egy másik dolog, hogy ezt sokan nem veszik komolyan, de ugye ez nem a házasság hibája, hanem az embereké akik meggondolatlanul ugranak bele/ rosszul választanak párt/ nem mérik fel a saját igényeiket hosszútávon stb stb.

2022. márc. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
76%

Csak ugy, ahogy a muszkimoknál!

Minden feleseg ugyannyit kap, minden felesegnek külön lakast KELL biztositani, és természetesen magas életszínvonalat

2022. márc. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!