Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Azokban a kapcsolatokban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokban a kapcsolatokban, házasságban, ahol a vágy és a szerelem eltűnt, kezdetbe lángoló érzések voltak?

Figyelt kérdés
Függ a vágy eltűnése attól, hogy milyen a kezdeti kapcsolat, vagy egy nagy szerelem is kifullad?
2022. márc. 15. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Nos, én egy 5 és fél éves kapcsolatról tudok nyilatkozni.


Lassan szerettem bele, sőt, ahogy utólag visszaemlékszem, sok mindent ő erőltetett, és én azért mentem bele, mert féltem, hogy másképp elhagy. (Az előtte lévő kapcsolatom nagyon csúnyán végződött, minden rossznak el lettem hordva.)


Természetesen voltak szenvedélyes részei is a kapcsolatnak, de nem úgy indult. Részemről hűlt ki, mondjuk nem véletlenül. Nagyon sokat tett érte...

2022. márc. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk eltűnt mert elkezdett leértékelni a srác, csak amiatt mert csak a lángolás miatt már megkapott.


Szoval egymásra találtunk, helybol ősszhang volt koztunknes hatalmas kémia, ugyanaz a végzettségunk is stb, valojában egyenes ut volt ahhoz hogy mindenben passzolunk simán tökéletes kapcsolatunk is lehetne.


Azaz nem kellett értem kaparni csillagokat lehozni meg semmi.


Egy idò mulva azt hitte elég csak a f.rka a kapcsolatba es lekezelt szexkapcsolatra is.

2022. márc. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Szoval egy férfinek valszeg nem elég ha a nővel mindenben passzolnak. Minden tokéletes.

Az ugy nekik nem kell.

2022. márc. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja es mai napig vagyok a legnagyobb szerelme aki elhagyta..(2-3 voltam)
2022. márc. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezek csak érzelmek, hormonok, aktuális állapotok...


Szóval persze, hogy el tud tűnni hosszú kapcsolatban is. Egyhosszú kapcsolatban egy idő után már mind2 félnek aktívan dolgozni kell, hogy izgalmas és szenvedély is legyen.


A másik meg, h a fellágolásnál még nem ismered annyira azt az embert, idealizáljuk, rajongunk, aztán szép lassan ahogy megismerjük, simán összetörik a róla alkotott kép és máris nem annyira vonzó, mint gondoltad..


Lényeg a lényeg, simán eltűnhet a nagy szenvedélyes lángolással induló kapcsolatokból is az évek alatt, sztem..

2022. márc. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk huszonévesen volt egy lapos sz*r, havi egy szex. Most 47 vagyok, a feleségem 42. Százszor jobban pörgünk mint régen, jobban nézünk ki, meg van mindenünk. Szóval nálunk fordítva van! 😂
2022. márc. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6-os ugyanazzal a partnerrel? Gratulálok! Mi a titkotok, hogy pezsdítettétek fel a kapcsolatotokat?
2022. márc. 16. 20:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Passz! Régen én szenvedtem a szexhiány miatt, ma meg már sokszor egy jó alvást is többre tartok mint egy kötelező szexet. Szerintem most ért be a feleségem, testileg, lelkileg. Most már van anyagi, érzelmi biztonság, a többi negyvenes nő már elhagyja magát vagy csak egyszerűen megváltozik a teste. Ő meg mintha 20 lenne, csinos, igényes ruhákat hord, sportol. Holott van gyerekünk, de ez az egész most kerek. Végre képes az orgazmusra. Én meg 10 szálon futok, ég az agyam mindenen, tudat alatt nem tudok a szexre koncentrálni. Szóval azzal nincs baj hogy hamar el lőném a patront, sőt. Viszont ez a felállás ami kialakult az tetszik! Már nem veszekszünk, a jelenlegi énünk kiforrott és vonzó.
2022. márc. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!