Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők általában hány éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők általában hány éves korukban szeretnének babát?

Figyelt kérdés
Mennyire gyakori az hogy valaki sosem akar?
2022. márc. 13. 22:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
75%

10 éve vagyok a párommal, ahogy beütött a 30 kvázi egyre jobban elő jött a vagy utána már részemről is. Szóval 30-rá “értem be” ilyen téren.


Illetve most vagyunk anyagilag is ott majd, hogy be merjük most már vállalni lassan..


Anyám is 30 volt mikor engem szült, talán ennek is lehet oka, hogy sose akartam húszon évesen gyereket..

2022. márc. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 30-35, egyet szeretnék.

Akik azon rugóznak, hogy kitolódott a nők életében ez az időszak, azok nem gondolnak bele, hogy a nők régen épp ugyanúgy tolták a szülést 40+os korukig. Lényegtelen, hogy a 8. gyereket szülték akkor, mert ma eleve 1-3 gyereket tervez mindenki, nem túl fontos 20 évesen nekiállni a témának, szemben a régi "célszámokkal" és csecsemőhalandósággal.

2022. márc. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Ismerőök közül nagyon sokaknak lett 23-26 éves kora körül gyereke (de ők stabil párkapcsolatban/házasságban éltek akkor már).

Egyik barátnőmnek nincs kapcsolata, nekem van, de én egyáltalán nem akarok gyereket.


33n

2022. márc. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Anyám is 40 éves korában szült, ennél korábban én sem tervezem, mert látom ennek az életkornak és élethelyzetnek az előnyeit szülő és gyerek szemszögéből is. Megvan az előnye a fiatal gyerekvállalásnak, de számomra ez szimpatikusabb, optimálisabb. Ha pedig addigra nem lehet gyerekem... Na bumm, addig is megvoltam nélküle, azután is megleszek, max másra költöm a pénzem.
2022. márc. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

30 alatt semmiképp és 45 felett már végképp nem szeretnék újszülött gyermeket. Szeretnék anya lenni, de csak miután már eleget dolgoztam, éltem a szüleim nélkül és van egy stabil kapcsolat, normális anyagi helyzet, amibe a gyerek beleszületik. Plusz nekem fontos, hogy, akivel vagyok, legalább 4-5 éve vele legyek, mire megszülök, mert lila ködre nem biztonságos családot alapítani (3* is ez bizonyosodott be a szüleim részéről...)

20/l

2022. márc. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!