Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért csinálja velem ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja velem ezt a férjem???

Figyelt kérdés
Nem vagyok féltékeny típus. De ö direkt provokál, h az legyek!!!!! Ha el is éri szóvá teszem, akkor meg nem vagyok normális.. Mire jó ez?
2022. márc. 8. 21:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
unatkozik?
2022. márc. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Trollkérdés, de válaszolok. A provokációt le kell tojni. Nagy ívben. Mivel provokál egy ilyen pasi? Ismerősével hogy milyen jól néz ki? Netes csajokkal hogy milyen jól néznek ki? A választ erre úgy hívják hogy Szürke szikla (vagy szürke kő) technika. Aha, oké. Jó. Ja. Bocs de most dolgom van, majd később. Mi bajod van? Nem érek rá most.

De lehet egyszerűen csak figyelmen kívül hagyni, és úgy tenni mintha nem is hozzánk beszélne és otthagyni és csinálni a dolgunkat, szórakoztassa magát nyugodtan.

2022. márc. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Exemrol en is azt hittem hogy direkt csinálja, mert a kapcsolat elején betegesen volt féltekeny ha vkineknírok vagy ilyesmi, ezért megfenyegetett azzal hogy direkt ő is ezt fogja csinálni.


Aztan elkezdtek neki uzenetek jonni csőstől amiket nem mutatott meg, random nők(együdállók!) like olgatták facen stb.


Es en is folyamat azt hittem direkt csinálja a telefondugdosásokat mert le is szidott mindig es elhordott mindog feltekenynek, aztan kiderult hogy már bőven régen társkeresőzik és végig átvert.


Szóval csak óvatosan. Nem biztos hogy sok esetben direkt csinálja, ezzel fedezheti is azt amit akar..

2022. márc. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 nemaRendőrség ***** válasza:
23%

Lehet nem akarja, hogy elkényelmesedj a kapcsolatban.

Jelzi, hogy habár téged választott, a plusz kilók, szexmentesség, stbstb esetén tudna váltani.

2022. márc. 9. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Megint tegnap van, jól van:)
2022. márc. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én párom pont ugyanazt csinálja, de ő irkál is nőkkel.


Plussz a provokál, simán hülyének néz.

Kevés vagyok neki.

Megbeszélni nem lehet vele semmit, én se vagyok normális olyankor..


Ő meg csak a "párom", neki van választási lehetősége, más nőnél is.

Menjen hozzá, nyugodtan.

2022. márc. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nyeregben van azt hiszi veled bármit megtehe

red flag, hogy légy elővigyázatos

2022. márc. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mert egy gyökér, azért.
2022. márc. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Sex az remekül működik köztünk. Van h minden nap. Nem hinném, h másra vágyna,mert mindent megadok neki az ágyban. Ha megkérdezem, h mire jó, csak annyit mond hogy vicceltem. És mikor tényleg féltékeny leszek, akkor még ő van megsértődve,meg nem vagyok normális stb.
2022. márc. 9. 18:23
 10/12 anonim ***** válasza:

Koztunk is a szex volt a legjobb szinte..mai nap.is a küszöböm alatt kapar

3

2022. márc. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!