Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek szeret a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret a férjem?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Tudom ez a kérdés elég fura.Több,mint 8 éve vagyunk együtt és rettenet sokat veszekszünk.A legtöbbször a kedves anyós miatt,akivel nem tudnak lelekileg elszakadni egymástól a férjemmel.Nem jó a viszonyom anyósommal,össze is vesztünk.Ennek sok oka van,igazából az elejétől kezdve nem kedvel és azt érzem annak örülne,ha mi szétmennénk a férjemmel.Én ezt el is mondtam neki,de persze ő mindenben megvédi.Rengeteget hazudik es rosszindulatú.Egy közös gyerekünk sincs még.Én akartam mindig ő soha nem mondta.Mindig ürügyet keres es direkt vitát generál,hogy azt mondhassa nem akar gyereket.Néha egész jól megvoltunk.De amióta tavaly összevesztem anyosommal azóta mintha egyszerűen utálna.Mindent kifizettet és elkéri a rezsi felét!Mint egy lakótárs.De a kaja stb ha mondom mennyibe kerül az nem érdekli.Van egy saját kamasz fiam akivel alig törődik.M a probléma a férjemmel,hogy iszonyatos akaratos és egy igazi lelketlen csak anyuci érdkeli.Már válás közeli állapot van,de ő rabeszélt egy párterápiára.Ma volt az első alkalom.Ez abból.állt,hogy ő végig hazudott konkrétan mindnetés ugyanúgy nem látott be semmit.Konkréran azzal is fényezte úgymond magát,hogy ő felvállalt engem a gyerekemmel.Ez nekem eléggé fájt.Bezzeg ha a képébe vágom,hogy azért az Szja visszatérítés jó a gyerekemre amit kapott 600 ezret akkor felkapja a vizet.Holott a gyerekem abból semmit nem lát,semmit nem vesz neki.A párterápiaan ma konkrétan azt mondta ,hogy nem akar tőlem gyereket.Én akkor abba is akartam hagyni az egészet.Mondtam ennek akkor mi az értelme?!Olyan mintha nem is a kapcsolatunkat akarná megmenteni csak asaját igazár akarja még ott is érvényesíteni.Szóval röviden ennyi.Én szerettem és kapaszkodtam belŕ évekig,de ő és a családja soha nem álltak hozzánk úgy ahogy kellett volna.Ma is az volt neki a legfontosabb,hogy az anyját védje.Az,hogy én mit érzek az nem szamít neki.
2022. márc. 4. 23:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem szeret. Félve kérdem, hogy miért mentél hozzá?

Még csak nem is tisztel, és a gyereked sem fogadja el. Az vicc, hogy 8 év után elkéri a rezsi felét, bár azt sem értem, hogy miért nem vagytok közös kasszán. Olyan alapvetések, hogy nem akar tőled gyereket nem 8 év után, hanem a 8. randin ki szoktak derülni.

2022. márc. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem!

Viszont sajnos ez olyan téma hogy mindegy hogy mások mit mondanak

A te életed/időd megy .. ha boldog vagy maradj, ha nem vagy az akkor erősödj meg, és tiszteld magad annyira hogy eljössz onnan ahol nem látnak szívesen:)

2022. márc. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Nem szeret.

Ez az írás viszont nagyon egyoldalú lett, nehezen tudom elképzelni, hogy minden ok nélkül fizetett ki, és kezdi el kérni a rezsi fizetését. Olyan az egész, mintha nagyon nagy szeleteket kihagytál volna ebből a történetből.

2022. márc. 5. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
minek akarnál tőle gyereket? egy ilyen kapcsolatba. uramisten
2022. márc. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az ilyen senkit nem tud szeretni azt sem tudja mi az hogy párkapcsolat
2022. márc. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Legalább neked van egy fiad. Nem vagy egyedül. Ez nem normális amit ez a férfi csinál. Hagyd el és hidd el majd belátja hibáit ,ameddig van veszekedés igazából van érzelem is mert ha nem lenne az lenne igazán a baj mert akkor már nem érdekli ez egész
2022. márc. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeret. Valószínűleg te se szereted már.

Itt már nincs mit megmenteni.

2022. márc. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A kedves mama állhat a háttérben úgy gondolom. Jobb volna talán megszabadulni ettől a famíliától.. neked és a fiadnak is.
2022. márc. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mindaddig ami ilyen szoros mama-fia lelkizés folyik addig soha nem tud kialakulni egy párnál olyan érzelmi kapocs amilyet a nők szeretnének.

Ebbe vagy belenyugszanak, vagy szétválnak.

Ha belegondolsz, hogy neked is milyen kapcsolatod van a fiaddal, akkor megtudod érteni, hogy milyne szoros kötelék alakulhat ki.

Ha belegondolsz, hogy a fiadnak majd lesz egy párkapcsolata akkor is fontos szerepet akarsz betölteni az életébe...nos a legtöbb szülő nem tudja, mikor kell elengedni a gyermeke kezét, és egész életében azt szeretné, hogy ő legyen a legfontosabb és utána pedig a választott...

csak azt felejtik el, hogy ha ők is átélték volna ugyanezt a forditva már nem biztos, hogy tetszett volna nekik, ha ilyen férjet kaptak volna, mint most amilyen "rossz" anyák...

2022. márc. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csoro fiad... ot se szereti, de neked a f@sz elveszi azt a keves eszedet is ami van.
2022. márc. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!