Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Amikor ránéztek az első közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor ránéztek az első közös fotóitokra, visszagondoltok az első randikra/levelezésekre, ugyanazt érzitek most a párotok iránt?

Figyelt kérdés
Hány éve történt? Milyen irányba változott? Merre tart a kapcsolat?
2022. febr. 16. 16:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Az új varázsát semmi sem hozza vissza szerintem.
2022. febr. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Most jó. Utálom a kapcsolatok elejét, a kiszámíthatatlanságot, a gyomorgörcsöt. Most sokkal jobb 9 év után.
2022. febr. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Sajnos nem.

5 év után.

Szakítás felé.


36/F

2022. febr. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem, soha nem lesz olyan több év után, mint a kapcsolat legelején. Sokkal jobban szeretem most a párom, mint akkor, de már nincs meg a kezdeti izgalom és a szenvedély is alábbhagyott, de ez normális. Még így is azt mondom, hogy nagyon jó a kapcsolatunk, még ha nem is tökéletes. 5 éve vagyunk együtt és mindketten úgy tervezzük, hogy ez még nagyon sokáig így is marad. Aztán persze majd kiderül, de egyelőre jól megvagyunk.
2022. febr. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem ugyanazt, sokkal többet és jobbat érzek már. 8,5 éve vagyunk együtt, a személyiségünk, a kapcsolatunk és ráadásul még a külsőnk is pozitív irányba változott.
2022. febr. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem ugyanazt. Akkor csak a felszínt ismertem: annyit láttam hogy humoros, elég karakán és nyitott személyiség. Ennél többet nem tudtam róla, csak azt éreztem hgoy jó a társaságában lenni. Azóta eltelt 8 év. Ha visszanézek az első közös fotónkra (amin be akar hajítani egy tóba, persze csak a fotó kedvéért), az egész embert látom, az elmúlt 8 év eseményeit is, nem csak a felszínt. Az az ember mosolyog rám, akire tudom hgoy jóban-rosszban számíthatok, aki ennyi év távlatából is a tenyerén hordoz és persze aki nem veszítette el a humorát sem. Szóval nem ugyanazt érzem, hanem valami sokkal komplexebbet.
2022. febr. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó olvasni ezeket a kommenteket a sok negatív és lehurrogó válaszok után (más kérdések alatt) :)
2022. febr. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig összebújva emlékezünk a kezdetekre, pedig az első találkozás óta, eltelt 40 év. Még mindig egymást átölelve alszunk el.
2022. febr. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem is a kapcsolatok elejéről csak a bizonytalanság kiszámíthatatlanság, gyomorgörcs ugrik be. Képeket nem is szoktam csinálni így. Mert nem akarok azokon bőgni ha elhagy.


Exemmel 1 évet vootam ugy egyutt hogy közös kép egy sincs magunkrol kuldtunk csak át egymásnak hébe hóba vmit.

Elso pasimrol sincs.


Akikrol van azokat meg leshetem hogy már nincsenek velem.


A mostani barátomtol kaptam egy igazolvanyképet. Ennyi doszt elég is. Ha szakitunk meg ez is sok.

2022. febr. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szeretem visszanézni az első képeinket. Főleg, hogy mi amúgy 2 éve ismertük egymást, mikor összejöttünk. Ennek ellenére izgultam és próbáltam a legjobb formámat hozni az első randikon. Az ott készült képeket nézve mindig fel tudom idézni ezeket az érzéseket.
2022. febr. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!