Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyi esélye lesz ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélye lesz ennek a házasságnak?

Figyelt kérdés

Barátnőmet tavaly elhagyta a vőlegénye mert 2x is megcsalta. Kiderült, törölve lett minden és persze szétmentek.

Az ex vőlegény azóta is azzal a lánnyal van jól megvannak stb…


Barátnőm viszont még abban a hónapban összejött egy kollégájával, de olyan szinten meg volt zuhanva (ki ne lenne ha megcsalják az esküvője előtt)

2 hónapja eljegyzés volt, készülnek az esküvőre

De egyszerűen képtelen vagyok felfogni hogy ő túl tudott jutni egy ilyen nehéz élethelyzeten

Ez nem csak gyors vígasz és korai kapcsolatkezdés volt? Mit gondoltok?

Meg sem gyászolta ezt az elmúlt kapcsolatot és egyből beleugrott egy újba



2022. febr. 7. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
0
2022. febr. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet pont jókor talalkoztak. Engem is csúnyán átvert az exem, aki nekem is ígért fűt fát. Végül én dobtam, de nagyon kivoltam.. és pont akkor ismerkedtem meg a kollégámmal. Kb 1hétig voltam szingli az 5éves kapcsolat után. Annyira jól éreztem magam vele , hogy nem is érdekeltek a sebek, hipphopp össze is költöztünk, aztàn fél éve voltunk együtt amikor megkèrte a kezem vettünk együtt házat és egyből össze is jött a baba.. FÉL év ismeretség után. Ennek már 8éve azóta is boldogok vagyunk. Lehet ők is pont jókor talàlkoztak össze!
2022. febr. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én annak idején bosszúból majdnem férjhez mentem egy nálam jóval idősebb kollégámhoz. Szerencsére még időben észhez tértem, és felbontottam az eljegyzést. Csak remélni merem, hogy itt nem erről van szó. Végeredményben akár jól is elsülhet, ezt nem tudhatjuk.
2022. febr. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Erre nincs recept mikor. Jól is elsülhet. Bánkódni meg minek valaki után. Tud olyat tenni, hogy 2 perc alatt is ki lehet szeretni valakiből.
2022. febr. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!