Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem kíván a férjem ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kíván a férjem ?

Figyelt kérdés

Elkeseredésemben írok már….

Én 23éves vagyok a férjem 33

Van egy közös gyerek is (7hós)

Egyszerűen hetek óta nem kíván meg

Nemtudom mi lehet az oka… végre elaludt a gyerek (bő 1-1,5órakat alszik egyhuzamban napközben)

Mondtam a férjemnek hogy elmegyek zuhanyozni és adtam neki egy puszit a válasz annyi volt hogy megvárjalak? Mert megy lefeküdni aludni

Ha merek akármit is szólni akkor azt kapom hogy állandóan a szexen jár az agyam, ha össze kapunk valamin akkor tuti f*sz hiányom van, nagy sértődötten azt mondja hogy menjek meg b*sz csak ne legyek ilyen(mondani se kell hogy az ember kedve elmegy ilyenkor )

3hete egymáshoz sem értünk

Pasik/férjek ha ilyen hosszú ideig nem nyúltok a párotokhoz annak mi az oka?



#Szexmentesidőszak
2022. febr. 6. 17:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
33%
Kérdező, mintha én írtam volna ki ezt a kérdést.. én is 23 vagyok, az én barátom 32, nálunk nincs közös gyerek de én sem emlékszem mikor csókolt meg pl. utoljára, és sok ideje nem szexeltünk. Pedig csinos, ápolt vagyok, nem értem mi történt, és itt is a fáradtság a kifogás. Én fontolóra vettem, hogy nem szeret már engem, de remélem, nem ez a helyzet.
2022. febr. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

11es

Addig menekülj amíg nincs ami össze köt (baba, közös ház,házasság)

2022. febr. 6. 19:12
 13/17 anonim ***** válasza:
Részvétem :D
2022. febr. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
76%

Ahogy előttem is írják itt a szex a legkevesebb.. sokkal nagyobb probléma, hogy a házastarsad így beszél veled, te meg hagyod neki.

Nem bunkózni akarok mert a kedves férjedtől így is kapsz eleget, de te is jó emberrel álltál össze és szültél neki gyereket...

2022. febr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ha merek akármit is szólni akkor azt kapom hogy állandóan a szexen jár az agyam, ha össze kapunk valamin akkor tuti f*sz hiányom van, nagy sértődötten azt mondja hogy menjek meg b*sz csak ne legyek ilyen - én következő nap dobnám ki a cuccait a lakás elé, vagy lépnék le.


Ilyen hangon velem ne beszéljen senki. Amúgy megcsalás nem játszik be nála?

2022. febr. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Jó 1-1,5honapja dobtam fel ezt a témátneki hogy van e valakije

Elvileg nincsen….

2022. febr. 8. 11:00
 17/17 anonim ***** válasza:

Szokásos gondolom.

Megjött a baba,már nem a nőt látja benned,hanem az anyukát.

Már nem egy szexi kislány vagy,hanem anyuka.

Pluszba gondolom sok a baj a gyerekkel,a munka kifárasztja.

Én tuti elküldeném az összes férfit szülés után pszichológushoz.

2022. ápr. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!