Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Volt hogy kicsit erősebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt hogy kicsit erősebben meglökött titeket a párotok? (Akik már +3 éve együtt vannak)

Figyelt kérdés

2021. dec. 4. 08:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem. És ez nem is elfogadható. Aki képes az agresszió ilyen formájára az előbb utóbb tovább is fog menni.
2021. dec. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
A következő a pofon lesz
2021. dec. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%

Nem.

A kék folt még nem kicsit erősebb meglökés: pàrkapcsolati erőszak.

2021. dec. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
53%
Volt igen.
2021. dec. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt még rá példa. Nem is nézem ki belőle, hogy valaha lenne. Veszekedtünk már, nyilván, közel 10 éve vagyunk együtt, ennyi idő alatt elkerülhetetlen, de azon túl, hogy egyszer-egyszer felemelte a hangját velem szemben (amit szintén nem tartottam elfogadhatónak és ki is kértem magamnak), több nem volt még soha. A lökdösődés szerintem nem szabad, hogy beleférjen.
2021. dec. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Soha egyetlen párom sem lökött meg szándékosan (max. bolondozásból, játékból, amit mind a ketten élveztünk és kölcsönös volt), még finoman sem.
2021. dec. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%

Igen helybol meg is bánta es nagyon szégyellte magát. Nem úgy szánta ahogy sikerult.


Amugy soha életében nem volt agresszív meg semmi, kesobb sem.

2021. dec. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nincs semmi kék folt , el sem estem, csak meglökött
2021. dec. 4. 10:10
 9/21 anonim ***** válasza:
82%

Félrelökött az útból? Vagy hogyan?

Mindenképp nagyon rossz jel.

2021. dec. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
91%
24 éve vagyunk együtt, a legagresszívabb cselekedete az volt, hogy egyszer hozzám vágott egy guriga papírtörlőt. A lábamhoz, tök gyengén. 😄 Visszadobtam egy krumplival, ezen elnevettük magunkat, majd bocsánatot kértünk és megbeszéltük, hogy akkor ezt itt be is fejeztük. Ez belefért így egyszer, durvább agresszivitást én semmi esetre sem tolerálnék.
2021. dec. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!