Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen érdek kapcsolatban élni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érdek kapcsolatban élni?

Figyelt kérdés

Ismertek olyat aki tudatosan így választott?

És olyat akiknél így alakult?

Ha esetleg ti vagytok így elmesélnétek hogy milyen élni?



2021. nov. 19. 08:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
9# Nem tudom, miből keresik a kenőmájasra valót, de hogy a kérdésedre ékes példa, annyi biztos
2021. nov. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
11-es válasz a kérdezőnek (10#) ment, jav*
2021. nov. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nekünk nem releváns itt senki se oligarha, hogy feleséget vegyen.
2021. nov. 19. 10:49
 14/15 anonim ***** válasza:
13# Gondolom, hogy nem itt ütik el a napjukat, ha Ibizán is megtehetik :)
2021. nov. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én, férfi létemre. Kizárólag tudatosan terveztem, de nem gazdag nőt vettem el. Mindketten tudatosan egymást választottuk, ugyanis én olyan nőt kerestem aki erős, van tartása, egyedül is képes megélni, mentes minden női alűrtől, akivel túl lehet élni minden vihart. Én is ilyen vagyok férfiben, így nálunk nincs is kérdés. Nem görcsölünk azon, hogy 2 nap óta nem beszéltünk telefonon, nem remegünk azért, hogy jujjj, vajon megcsal-e. Eszünkben sincs az ilyen.
2021. nov. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!