Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen érdek kapcsolatban élni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érdek kapcsolatban élni?

Figyelt kérdés

Ismertek olyat aki tudatosan így választott?

És olyat akiknél így alakult?

Ha esetleg ti vagytok így elmesélnétek hogy milyen élni?



2021. nov. 19. 08:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%

Minden kapcsolat érdekkapcsolat, ha úgy tetszik.

Valamit mindkét félnek NYÚJT, amivel külön-külön kevesebbek lennének. Persze (nem fogom játszani az értetlent) tisztában vagyok azzal, mit ért a köznyelv érdekkapcsolat alatt - na olyat viszont nem ismerek, aki kimondottan abban lenne.

2021. nov. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%

együtt csinálnak olyan vállalkozást (ferjferj feleség), aminek nagy neve van és nagy súlya. nem lehetett semmi összehozni. plusz gyerekek.

A pasi a világért nem lépne félre sem, semmit nem akar kockara tenni.

hatalom, statusz, penz van, es csapatmunka. nagyon ügyel a f.rkára.


na pl ez érdekkapcsolat.

2021. nov. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
*fèrj+feleség
2021. nov. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%
Nem ismerek olyat. Minden nő szerelemből házasodik.
2021. nov. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Kérdezd meg Várkonyi A-t :) Hátha tudna mesélni. Én személyesen nem ismerek ilyet, nálunk szerelemből szokás.
2021. nov. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

#5: ott a pont, ez elég jó példa. Vagy Sarka Kata és a többiek.

Egyébként én ismerek ilyeneket, általában nem házasok (a kérdésben nem is ez volt), de számos érdekkapcsolat, vagy ahogy ma "trendi", sugar-kapcsolat van.

2021. nov. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%

Nekem bevált, eddig a legtöbb kapcsolatom abszolút az érzelmeken alapult, a mostani nem így indult, mégis ez eddig a legjobb kapcsolatom. Persze megvan a szimpátia, vonzalom, de semmiképp nem szerelem, mindketten megkapjuk amire vágyunk, és nagyon jól működik.

28N

2021. nov. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

6# Nálam is a pont meg nem is - nem tudom, a lepontozás nekem szól, aki szóvá mertem tenni (érted: a bulvár megírhatja, ÉN bezzeg nem) vagy a nevezett személynek.


:)

2021. nov. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
#8: valószínűleg a személynek (reméljük), mert te csak a tényeket írtad :)
2021. nov. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

9. Szemét tolvajokkal ne példálózunk.

Akkor se ha nyilvánvalóan csak a pénz miatt vannak együtt.

2021. nov. 19. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!