Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Muszáj nekünk vinni a 2 tanút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muszáj nekünk vinni a 2 tanút ha össze akarunk házasodni?

Figyelt kérdés
Nem lehet olyat, hogy ahol összeházasodunk ott biztosítanak tanút is?
2021. nov. 15. 00:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha közel laksz , ingyen vállalom.
2021. nov. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
87%
Nálunk mondjuk előre le kellett adni a leendő tanúk adatait, úgyhogy ez az utcáról behívós módszer nem értem hoyg lehetséges.
2021. nov. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Fizess nehéz helyzetben lévőknek, mindig vannak páran FB-on akiknek gyűjtenek vagy helyi plébánia is összeköthet velük.
2021. nov. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
76%
A tanúk adatait is előre le kell adni,nem úgy megy, hogy valakit odahívsz és gyorsan aláír.Nem tudsz az utcáról behívni senkit.
2021. nov. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten egy-egy korsó sörért szívesen elmegyünk tanúskodni a haverommal az esküvődre.
2021. nov. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Nagyon aranyosak vagytok! :)

Még sajnos nem tudjuk a dátumot sem, mert már hónapok óta várunk arra is, hogy egyáltalán be tudjunk jelentkezni :( Amit először kaptunk időpontot bejelentkezésre arra nem tudtunk elmenni, de egyébként is borzasztó, hogy hónapokban mérik már a bejelentkezést is :( emiatt megyünk máshová. Ha nem tudjuk megoldani mindenképpen írok nektek! Mégegyszer köszönöm mindenkinek! :)

2021. nov. 15. 08:46
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy le kell adni de nincs kőbe vésve haverom esküvője előtti napon tanú beteg lett engem hívott fel kevesebb mint 24 órával előbb, hogy vállalom-e mondtam, hogy igen odaszóltak és átírták én meg az adataimat konkrétan a szertartás előtt adtam le
2021. nov. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy van, ahol le kell adni. Barátnőm pár éve házasodott, én voltam a tanúja és nem kellett leadnia, hogy én leszek. Esküvő előtt elkérte az anyakönyvvezető a személyimet, gyorsan megbeszéltük, hogy mikor kell aláírnom, de majd úgyis szól és kész.
2021. nov. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Ird le a telepulest, ha viszonylag kozel van hozzam, akkor en is vallalom.
2021. nov. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Szerencsére nem kellett előre leadni.

Az anyakönyvi hivatalból nem vállalhatják, azt mondta az anyakönyvvezető, de sikerült találni tanúkat végül. :)

2021. dec. 16. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!