Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan léphetnék túl ezen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan léphetnék túl ezen a vilàg legundorítobb érzésén? ( házas férfiba szerettem bele úgy érzem)

Figyelt kérdés

Kérlek ne kövezzetek meg! Elég, hogy gyötör a bűntudat nap mint nap.

Ezzel a fiatalemberrel régebben is nagyon jó barátok voltunk, úgymond egy társaságba jártunk. Sosem volt közömbös számomra és mindig úgy éreztem, hogy némi vonzódást ő is érez irántam, de mikor neki volt valakie mikor nekem.

Ebben a hónapban házasosott össze egy lánnyal, és elvileg gyerekük is lesz, de ez még nem publikus, csak hallottam pár embertől.

Nem tudom mit érzek, nem is biztos, hogy szerelem, csak megszállottság, de ez már lassan egy éve tart. Ilyet sosem éreztem, úgy fekszem le, hogy rá gondolok, vele álmodok...nem bírom már ezt az undorító érzést. Nem tudnám megnevezni ezt az érzést, nem az van, hogy sírok napokat meg depressziós vagyok, mint máskor amikor viszonzatlan szerelemben volt részem. Egyszerűen non- stop rá gondolok és elvesztem a fejem ha meglátom valahol.

Mit tegyek? Kérlek mondjátok meg, hogy mit tegyek mert hányok magamtól már!


2021. okt. 27. 10:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Jobb ha most fáj, mint ha később. Hidd el, tapasztalat.

Velem egyszer fordult elő ilyen, beleszerettem egy nős pasiba. Sajnos én nem tudtam időben elszakítani magam tőle (együtt is dolgoztunk), viszony lett belőle. Hiába volt szerelem, hiába imádtam minden vele töltött percet, órát, napot, annál rosszabb volt amikor nem voltam vele. És az is, hogy nem lehettem vele (mert ugye családja volt). ha akkor elvált volna, simán hozzámentem volna. Így viszont ez a helyzet kikészített, végül annyira, hogy nem bírtam tovább. 2 évig tartott. Rohadtul fájt, hogy vége lett, de így viszont sokkal könnyebben és viszonylag hamar túl tudtam lépni rajta.

Szerintem ne várd ezt meg, főleg ha olyan szerencsés helyzetben vagy, hogy hónapokig amúgy sem találkoztok.

2021. okt. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hát, én házasként szerettem bele egy házas emberbe. Most is szeretem, de ennek nincs helye és realitása. Két válás, egy kapcsolat újra felépítése stb. Nem ér annyit. Így valahogy meg kell élni lelkileg és hagyni összetörni.
2021. dec. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!