Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan léphetnék túl ezen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan léphetnék túl ezen a vilàg legundorítobb érzésén? ( házas férfiba szerettem bele úgy érzem)

Figyelt kérdés

Kérlek ne kövezzetek meg! Elég, hogy gyötör a bűntudat nap mint nap.

Ezzel a fiatalemberrel régebben is nagyon jó barátok voltunk, úgymond egy társaságba jártunk. Sosem volt közömbös számomra és mindig úgy éreztem, hogy némi vonzódást ő is érez irántam, de mikor neki volt valakie mikor nekem.

Ebben a hónapban házasosott össze egy lánnyal, és elvileg gyerekük is lesz, de ez még nem publikus, csak hallottam pár embertől.

Nem tudom mit érzek, nem is biztos, hogy szerelem, csak megszállottság, de ez már lassan egy éve tart. Ilyet sosem éreztem, úgy fekszem le, hogy rá gondolok, vele álmodok...nem bírom már ezt az undorító érzést. Nem tudnám megnevezni ezt az érzést, nem az van, hogy sírok napokat meg depressziós vagyok, mint máskor amikor viszonzatlan szerelemben volt részem. Egyszerűen non- stop rá gondolok és elvesztem a fejem ha meglátom valahol.

Mit tegyek? Kérlek mondjátok meg, hogy mit tegyek mert hányok magamtól már!


2021. okt. 27. 10:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Félsz őt elengedni. Eddig kerülgettétek egymást, ott volt benned, hogy, ha nem jön össze a mostani pasiddal, majd esetleg később vele. Most, hogy megházasodott, elvesztetted ezt a lehetőséged.

Mégis mit tehetnél? Ugyanazt, mint minden szakításkor. Tudatosan kerülni őt.

2021. okt. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez az ijesztő, hogy kerülöm, és van, hogy hónapokig nem talàlkozom vele és mégsem tudom kiverni a fejemből.
2021. okt. 27. 11:06
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Nézd, ha valaki az elérhetetlenhez ragaszkodik, akkor az arra utal, hogy valamiért nem képes beteljesedett párkapcsolatra, fél tőle. Te most valamiért beleragadtál egy ilyen helyzetbe ahelyett, hogy keresnél valakit, akivel beteljesülhet a dolog. Az ilyen helyzeteknek általában valamilyen komolyabb lélektani oka van. Érdemes lenne szakember segítségét kérned, mert ha ezen túl is lépnél, valószínűleg máskor is ilyen helyzetbe kerülsz, amíg fel nem dolgozod az okát. (Esélyes, hogy egy érzelmileg elérhetetlen apafigura van a háttérben, de szakember többet tudna...)
2021. okt. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%
A vilag nem az osztonokre van berendezkedve. Nincs korlatlan dugas.
2021. okt. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Volt nekem is ilyen fiatalon. Valahogy sose jutott el odaig az ugy, hogy egymas fele nyissunk, mert mi is ilyen faziseltolasban eltunk. Neha most is eszembe jut. Amolyan felig platoi szerelem ez, nem is fog soha beteljesulni. Idovel halvanyul.
2021. okt. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én is azt gondoltam, hogy ez majd elmúlik..mindig minden elmúlt. Viszont ez megijeszt, nagyon, mivel nem halványul még egy fokot sem.
2021. okt. 27. 12:41
 7/12 anonim ***** válasza:
Ezek a dolgok akkor halványulnak, ha nem ezen töröd a fejed egész nap. Foglald le a gondolataidat mással.
2021. okt. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A 3as leírta a lènyeget. Fogadd meg a tanácsát.
2021. okt. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

a pszichiátrián helyre raknának.

ez már beteges, nem csodálom, ha utálod magad.

2021. okt. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Házasság ide vagy oda, az ember 60 éven keresztül képes leélni az életét a párja mellet, de... extrém szerencse kell ahhoz, hogy ebben a 60 évben megmaradjom az a ffi-nő közti vonzalom. Még csak hibáztatni sem lehet senkit azért, mert már máshogy érez. Szerintem elenyésző azoknaka házasságoknak a száma, ahol életük végéig fulla ragaszkodás, az érzelem, az intimitás. Változunk mi is, a párunk is, a környezetünk is. Hosszú távon már csak a kitartás marad.


Az is 100%, hogy az új mindig izgalmas, de medig? 1-2-3 év? Utána megint egy új? Meg megint? Elválni csak azért mert az új érdekesebb? Akkor válj el, ha lelkileg vagy fizikálisan sérülsz vagy bántanak. Csak azért mert egy másik ember izgalmasabb azért soha ne válj el!!!


Tudom, itt a gyk-n az elsőszámú tanács hogy válj el, hogy ne legyél a saját boldogságod útjába. Viszont a kísértés, a fantázia nem egyelő a boldogsággal. Meg különben is, mi az a boldogság? Főleg hosszútávon!

2021. okt. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!