Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megcsalnátok a párotok ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalnátok a párotok ha nem foglalkozna veletek és bu×ko lenne veletek az utóbbi időben ,és lenne egy másik személy aki törődik veletek?

Figyelt kérdés
Tehát félre lépténetek-e így ebben az esetben ja úgy éreznétek ,hogy teljesen ephanyagol és nem úgy viselkedik veletek mint régen?
2021. okt. 22. 15:48
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

nyócas: igyexem megtenni, amit köll.

"felvettük a babavárot"

Baszod... but WHY??

Ez a sok csók meg babaváró ez nagyobbat fog szólni pár év múlva, mint a devizahitel 2009-ben, az kurwaélet.

Ne a félrekúráson agyalj, hanem azon, hogy ebből hogy mászol ki.

2021. okt. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de ha tartósan így viselkedne velem és megbeszélés után se változtatna, akkor elhagynám és utána keresnék mást, akivel nincs ilyen gond.

Hiába csalnád meg amúgy, attól a kapcsolatotok ugyanúgy sz.r lenne, ilyenben pedig idő és energiapazarlás benne lenni. Komolyan, ennél egyedül is sokkal jobb, de idővel simán találhatsz valakit, aki valódi társ és aki törődik is veled.

2021. okt. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Persze ,ugyanúgy szar lenne , de annyi éve vele vagyok , hogy már úgy érzem nem találnék mást ,meg ő is mindig azt mondja hogy nem találnék mást úgysem. Pedig szép csaj vagyok. Csak már önbizalmam nincs.
2021. okt. 22. 16:24
 14/28 anonim ***** válasza:
90%
Babavárót haldokló házasságra? Vajon hány ilyen van, aki ész nélkül veszi fel a gyerekvállaláshoz kötött hiteleket? Ez tényleg qrva nagyot fog robbanni. Véged van, kérdező. Azonnal fizessétek vissza azt a rohadt hitelt és váljatok el a francba.
2021. okt. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
18milliót hogy fizessek vissza hirtelen?
2021. okt. 22. 16:28
 16/28 anonim ***** válasza:
86%

"ő is mindig azt mondja hogy nem találnék mást úgysem"

"már úgy érzem nem találnék mást"


Na jóvan erre már nem írok semmit mert megint kitiltanak a francba.

Amúgy meg bäszok a melóra, fél öttől nekem hétvége van, kapja be mindenki is. Mentem gyúrni. Fél 7 körül végzek, addig bäszd ki ezt a gáz csávót mert ez nem pálya.

2021. okt. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Rendben. Amúgy nem azt akarom ,hogy ő itt ocsárolva legyen. Mert ahogy nagyanyám is mondta 2ember kell egy jó kapcsolathoz és ahhoz is 2ember kell hogy tönkre menjen. Valószínű én se vagyok a legjobb ember. Lehet ,hogy én is hibás vagyok,hogy ide jutottunk ,de azt ő is beismeri hogy borzalmas önző ember. Jobban érdekli az ,hogy neki jó legyen,mint nekem.
2021. okt. 22. 16:34
 18/28 anonim ***** válasza:
94%

"már úgy érzem nem találnék mást ,meg ő is mindig azt mondja hogy nem találnék mást úgysem."

Meg se lep, hogy ezt mondja, de attól még ez nem lesz igaz. Ő az a típus, aki ahelyett, hogy a kapcsolatotokba fektetne energiát, úgy akarja elérni, hogy ne hagyd el, hogy leépíti az önbizalmad. És nem azért, mert szeret, hanem mert neki rohadt kényelmes, hogy te ott vagy és gondolom takarítasz és főzöl rá. Ha akar valamit, kapsz valami minimális figyelmet, de ennél többet tőle ne várj. Megváltozni pedig nem fog, ahogy eddig se tette.

Nézz utána a lehetőségeidnek és komolyan gondolkodj el rajta, hogy így akarod-e leélni az egész életedet.

2021. okt. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Nem így akarom leélni az életem. Én boldog akarok lenni, családot szeretnék és olyan apát a gyerekemnek aki nem csak magával foglalkozik hanem a családdal is.
2021. okt. 22. 16:36
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább elhagynám.
2021. okt. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!