Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megcsalnátok a párotok ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalnátok a párotok ha nem foglalkozna veletek és bu×ko lenne veletek az utóbbi időben ,és lenne egy másik személy aki törődik veletek?

Figyelt kérdés
Tehát félre lépténetek-e így ebben az esetben ja úgy éreznétek ,hogy teljesen ephanyagol és nem úgy viselkedik veletek mint régen?
2021. okt. 22. 15:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
40%
Nő vagy férfi vagy? Én férfi, és hasonló cipőben járok. Kezdem azt gondolni, hogy nyitott lennék rá...
2021. okt. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Nő vagyok.
2021. okt. 22. 15:53
 3/28 anonim ***** válasza:
24%
#1-es vagyok. És nálatok a felállás az, hogy a pasi bunkó és nem foglalkozik veled ha jól értem. Mit lehet tudni a kapcsolatotokról? Házasság, élettárs, barát-barátnő felállás? Mennyire régi az ismerettség? Gyerek van/nincs? Érdekelnek a körülmények. Ha nem akarod itt a "falon" kitenni, akkor folytathatjuk privátban is akár.
2021. okt. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
94%
Miért csalnám meg ha el is hagyhatom? Megmarad a gerincem, nem alázok meg másokat, és még az új pasinál is tiszta lappal nyithatok.
2021. okt. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Persue ,el is lehet hagyni. Ez egyértelmű, de tudod ő is mindig azt szajkózta régen még az elején ,hogy minden férfi ha nem kapja meg azt amit akar máshoz megy. Ha te nem nyeled be tövid más megteszi. Na akkor lehet ,hogy már meg is tette. Akkor ha egy nő nem kapja meg akkir máshoz megy nem? Itt nem a gerinceségről van szó, többszőr vesztem össze vele ezen ,hogy ne viselkedjen így velem ,hogy foglalkozzon velem többet ne csak akkor mikor üríteni van kedve. De mint ha a falnak beszélnék. De ha azt mondom ,hogy vállok akkor változik a helyzet pár hónapra ,majd ugyan az az önzőség,hogy csak neki legyen jó minden.
2021. okt. 22. 16:00
 6/28 anonim ***** válasza:
92%
Hát akkor talán már az elején el kellett volna hagynod. Miért hagytad magad megalázni? Miért hagyod még most is? Ha megcsalod boldogabb lesz az életed? Ugyanúgy mellette kell felkelned minden reggel.
2021. okt. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
92%
Anyátok sejhaját már, komolyan. Figyelj, megmondod neki, hogy menjen az anyjába oszt otthagyod. Ha félrekúrsz, attól megjavul minden? Lónak a fallosza, az fog megjavulni.
2021. okt. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
:) 7es feldobtad a napom. Persze küldtem már el az an,ukájába ,akkor fűt fát ígért , de most megint ott tartunk hogy kezdi a ezt az én vagyok a ki vagyok stílusát. A legnagyobb baj ,amit már nagyon bánnok hogy felvettük a babavárot. Mert akkor is a normális korszakát élte. De nem fogom ezt sokáíg bírni. Hogy mindig felmosó rongy legyek. Nem lesz jobb ha félre lépek. Semmivel ,főleg a lelkiismeretemnek nem. Csak olyan van a fejemben ez hogy megcsalom mikor az a bizonyos másik férfi ott van a társaságomban. De mihelyst nincs mellettem már nem akarom megcsalni.
2021. okt. 22. 16:13
 9/28 anonim ***** válasza:
46%
Nem csak -nám, meg is teszem!
2021. okt. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
88%
Nem, simán otthagynám
2021. okt. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!