Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Idegesítenek a férjem szokásai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegesítenek a férjem szokásai, ez nagyon rossz jel?

Figyelt kérdés
Nagyra tartom és a testiség is rendben, de vannak dolgai, amiket nem tudok megszokni, ő meg nem hajlandó változtatni. Ilyen pl. az asztali viselkedés vagy a hátborzongató, affektálós tüsszentései. Mi lehet annak az oka, hogy bár 7 éve vagyunk együtt, én nem tudtam megszokni ezeket, ő meg nem tudott változtatni? Rossz jelnek tekinthető? Köszönöm!

2021. okt. 2. 13:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
87%

Hát emberek, köszi a kommenteket, alig tudtam visszafolytani a röhögést, hogy a gyerek ne keljen fel 😂😂😂

,, Kifelé áll a kocsirúd",,, az első fingások után pár hónapon belül "... Kikészültem xDDD

2021. okt. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

En meg belegondolok ha a párom beszabadulna a gyk fiokomba es megtudná ezeket hogy itt sírok mert fingik..:D


Hát szoval..

2021. okt. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
A férjem nem vagy nem gyakran fingik előttem. Csak nagyon csúnyán eszik és ez engem zavar. Ahogyan a mesterségesen túljátszott tüsszentései is. Igen, említettem neki és pl. az asztali dolgoknál rövid időre láttam változást, de aztán visszaállt minden.
2021. okt. 2. 17:35
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

A volt párom csámcsogotr, engem ez zavart irtóra, én is többször szóltam neki, először csak kedvesen aztán határozottabban, de nem volt jelentős változás.

Szerencsére már nem kell hallgatnom, mert volt más gond is és elváltak útjaink.

2021. okt. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

ezért sem megyek én sosem férjhez, képtelen lennék ezt elviselni.

amúgy annyiból rossz jel, h. már nem vagy belé szerelmes, gondolom, a kezdetek kezdetén is ilyen volt, te mégis mellette döntöttél.

2021. okt. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
54%
20 éve vagyunk együtt, nagyon szeretem, de nálunk is előfordult, hogy a lélegzése is idegesített. Igazából nekem volt bajom, ő pedig pont mellettem lélegzett.
2021. okt. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
54%

Nem szereted már... engem is zavar a párom néhány dolga, de megbeszéljük és van változás.


Bár, ha disznó mód enne pl, azt nem tolerálnám.

2021. okt. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A fingas a bizalom jele
2021. okt. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
ugy tunik en szerencses vagyok. 44 evi hazassag alatt nagyon ritkan fordult elo hogy eldurrant a legres, az is inkabb olyankor amikor kint dolgozott valamit emelt nehezebbet de bent a lakasban szinte soha. nem bofizik neha ami idegesit semmiseg ehhez kepest. borfoteljeink vannak es amikor ul a fotelben a bal kezevel mindig simogatja a bort. ettol mar az elozo fotelen is lyuk lett de , kicsereltuk es kesz. aztan amiota 6 bent lako cicank van mar annyi karmolas van a borfoteleken hogy eszre se venni a lyukat;-))))nem csamcsog szerencsere nincsenek ilyen tulajdonsagai.nehez lehet ugy elni hogy idegesit a masik szokasa valamiben.
2022. jan. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!